0912940095909020902615

24 ساعته – حتی ایام تعطیل

خدمات سئو seo - سئو و بهینه سازی سئو سایت

سئو سایت – بهینه سازی سایت

جهت مشاهد و راهنمایی کامل از این خدمات در مجموعه متاوبز می توانید از فهرست های زیر استفاده کنید و خدمات بهینه سازی سایت خود را انتخاب نمائید. 

سئو چیست؟
آموزش سئو

خدمات سئو ( خدمات seo )  یا خدمات بهینه سازی که تمامی این کلمات به یک معنا بوده و توسط مجموعه متاوبز بصورت فوق تخصصی و با حساسیت بالا با توجه به الگوریتم های جدید و آپدیت هسته گوگل انجام می شود. این خدمات در بازاریابی دیجیتال نقش اساسی دارد. با استراتژی و پیاده سازی تکنیک سئو در سایت، می توانید عملکرد کسب و کار خود را بهبود بخشید و بازدید های سایت خود را افزایش دهید ، و فروش خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید .  شما می‌توانید بهینه سازی سایت خود را به تیم متاوبز بسپارید .

لیست بهینه سازی سایت در متاوبز

سئو تکنیکال

تومان تعرفه 0 تا 30
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • نشانه گذاری داده های ساختار یافته
 • بهینه سازی خزیدن و حل مشکلات گوگل

سئو داخلی

تومان تعرفه 0 تا 30
 • بهینه سازی لینک های داخلی
 • بهینه سازی تگ های سئو
 • بررسی کلمات کلیدی پرترافیک و پر فروش

سئو خارجی

تومان تعرفه 0 تا 30
 • لینک سازی خارجی
 • رپورتاژ آگهی
 • بازدید و سوشیال

سئو محلی

تومان تعرفه 0 تا 30
 • ثبت نام در گوگل مپ ( نقشه گوگل )
 • بالا بردن 1 کلمه کلیدی در منطقه
 • ثبت در موقیعت ها

پکیج متا سئو نقره ای

تومان تعرفه 0 تا 30
 • لیست شماره 1
 • لیست شماره 2
 • لیست شماره 3

پکیج متا سئو طلایی

تومان تعرفه 0 تا 30
 • لیست شماره 1
 • لیست شماره 2
 • لیست شماره 3

پکیج متا سئو الماس

تومان تعرفه 0 تا 30
 • لیست شماره 1
 • لیست شماره 2
 • لیست شماره 3

جت سئو

تومان تعرفه 0 تا 30
 • لیست شماره 1
 • لیست شماره 2
 • لیست شماره 3

متاوبز مفتخر است که شما را در این راه هدایت و راهنمایی نماید. ما سال‌هاست که در زمینه خدمات تخصصی سئو سایت ، وب‌سایت‌ها را بهینه‌سازی و بازاریابی کرده‌ایم و تخصص داریم که وب‌سایت کسب‌وکار شما را به صدر گوگل و سایر موتورهای جستجوی اصلی برسانیم و همچنین به شما کمک می‌کنیم تا تعامل بسیار بیشتری در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید.

گزارش تکنیکال سئو گزارش لینک های داخلی گزارش لینک های خارجی گزارش رقبا گزارش کامل سایت
ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی
ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی
ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی
ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی ویژگی
قیمت از .... تا ... تومان قیمت از .... تا ... تومان قیمت از .... تا ... تومان قیمت از .... تا ... تومان قیمت از .... تا ... تومان
استعلام قیمت استعلام قیمت استعلام قیمت استعلام قیمت استعلام قیمت

سئو

جستجو فرصت فوق العاده ای را به شرکت ها ارائه می دهد. با میلیون‌ها جستجوی Google در هر روز، نیاز به بهینه سازی رتبه‌ در هنگام جستجو یعنی همان سئو از هر زمان دیگری بیشتر احساس می شود. مشتریان بالقوه در تمام طول روز، 24 ساعت شبانه روز در حال جستجو هستند.
سئو سایت یکی از بالاترین استراتژی های بازاریابی آنلاین است که می توان از آن استفاده کرد.سئو سایت باعث افزایش کسب‌وکار شما می‌شود و به شما کمک می‌کند تا کسب و کار شما رو به روز رشد کند. بنابراین کسب و کار شما نیاز به بهینه سازی موتور جستجو با یک استراتژی قدرتمند برای پیاده سازی دارد. هنگامی که از گروه متاوبز کمک بگیرید، چیزی بیشتر از یک مجموعه سئو به دست خواهید آورد. شما یک تیم سطح بالا خواهید داشت تا موفقیت شما را ببیند.

سئو مخفف کلمه Search Engine Optimization است که فرآیند بهبود (بهینه سازی) یک وب سایت به گونه ای انجام می دهد که به راحتی سایت مورد نظر را به صورت آنلاین پیدا کنید. سئو در درجه اول بر بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند Google و BING تمرکز دارد. هر چه یک وب سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو بالاتر باشد، احتمال بازدید از آن بیشتر می شود. هنگامی که یک وب سایت ترافیک بیشتری دریافت می کند، احتمال کسب و کار بیشتر وجود دارد.
هم چنین برای دریافت آموزش سئو (seo) می توانید به مقاله سئو متاوبز مراجعه کنید.

یک مجموعه سئو چگونه کار می کند؟

هر مجموعه سئو منحصر به فرد است، اما شرکت های ارزشمند سئو هدفی مشابه دارند: کمک به رشد کسب و کار شما.
درست همانطور که یک حسابدار استخدام می کنید تا به ساده سازی و بهبود حساب و کتاب های خود کمک کند یا یک شرکت نظافتی را برای مرتب کردن دفتر هر هفته استخدام می کنید، شراکت با یک ارائه دهنده خدمات سئو به این معنی است که با مجموعه‌ای ارتباط برقرار می کنید که هدف آن بهبود دید شما در موتورهای جستجو است.
زیبایی سئو در این است که تلاش های بازاریابی شما را به مشتریان علاقه مند به صورت آنلاین ارائه می کند. اکثر مجموعه‌ها با کسب‌وکارهای گوناگون می‌خواهند که پیام خود را به هزاران مشتری برسانند، با این امید که درصد کمی از آنها مشتریان بالقوه باشند.

سئوی سازمانی چیست؟

این شامل استراتژی‌هایی است که برای شرکت‌ها و وب‌سایت‌های بزرگ‌تر طراحی شده است که به شما امکان می‌دهد برای کلمات کلیدی بسیار رقابتی با حجم جستجوی بالا فعالیت های سئو سایت را انجام دهید.

شرکت سئو چیست؟

تعریف شرکت سئو، شرکتی است که با مشاغلی مانند شما شریک می شود تا دید شما را در موتورهای جستجو افزایش دهد. افزایش دید در موتورهای جستجو به این معنی است که بازدید بیشتری به وب سایت شما وارد می شود و در نهایت سرنخ ها، تماس های تلفنی و فروش بیشتر می شود و این کار را می توان از طریق مشاوره تلفنی سئو انجام داد.

سئو بر پایه متاورس

یک مجموعه سئو چگونه کار می کند؟

هر مجموعه سئو منحصر به فرد است، اما مجموعه‌های ارزشمند سئو هدفی مشابه دارند: کمک به رشد کسب و کار شما.
درست همانطور که یک حسابدار استخدام می کنید تا به ساده سازی و بهبود حساب و کتاب های خود کمک کند یا یک شرکت نظافتی را برای مرتب کردن دفتر هر هفته استخدام می کنید، شراکت با یک ارائه دهنده خدمات سئو به این معنی است که با شرکتی ارتباط برقرار می کنید که هدف آن بهبود دید شما در موتورهای جستجو است.
زیبایی سئو سایت در این است که تلاش های بازاریابی شما را به مشتریان علاقه مند به صورت آنلاین ارائه می کند. اکثر شرکت ها با کسب‌وکارهای گوناگون می‌خواهند که پیام خود را به هزاران مشتری برسانند، با این امید که درصد کمی از آنها مشتریان بالقوه باشند.

مراحل شروع کار با تیم متخصص سئو متاوبز

انتخاب بهترین مجموعه سئو

اکنون که با کارهایی که یک مجموعه یا شخص ، سئو انجام می دهد آشنا شدید، چگونه به تحقیق و انتخاب بهترین شرکت یا شخص سئو کار بپردازید ؟
• به دنبال شرکت یا مجموعه یا فردی باشید که سابقه قوی دارند و در این حوزه به صورت تخصصی کار می کنند.
• به دنبال مجموعه‌ای باشید که با کسب و کار شما آشنا باشد و کسب و کار مشابه ای را سئو کرده باشد.
• به دنبال شخصی یا گروهی سئوکار باشید که با اهداف شرکت شما همسو هستند.

فعالیت های گروه متاوبز در زمینه سئو سایت

سئو داخلی

حسابرسی و تجزیه و تحلیل شکاف رقابتی

شما نمی توانید بدون تعیین اهداف، نقاط عطف و چک لیستی برای حل چالش های پیش روی کسب و کارتان، یک استراتژی بهینه سازی (سئو) قوی برای موتورهای جستجو ایجاد کنید. هنگامی که از گروه متاوبز به عنوان شرکت SEO خود استفاده می کنید، ما تمام جنبه های وب سایت، تحقیقات بازار و ارزیابی را برای تسلط بر رقبای شما به طور کامل تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

کارشناسان سئوی ما کد و تجزیه و تحلیل وب را بررسی می کنند، مشکلات را شناسایی می کنند و فرصت های جدیدی برای رشد و درآمد پیدا می کنند. سپس، یافته‌ها را ارائه می‌کنیم و با هم کار می‌کنیم تا گروه عالی را برای دستیابی به نتایج دلخواه شما ایجاد کنیم. خدمات بهینه‌سازی وب‌سایت و بهینه‌سازی موتورهای جستجو باعث درآمدزایی و ایجاد برند تجاری شما می‌شود.

در حالی که ما وب سایت شما را بهینه می کنیم، شما با یک تحلیلگر سئو و تیمی همکاری خواهید کرد که شما را در جریان پیشرفت گروه و آخرین روندها قرار می دهد و گزارش های معیار دقیقی را با رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی و ترافیک جستجوی تاریخی و ارگانیک ارائه می دهد. بنابراین هنگام شروع ما دقیقاً می‌دانید که در کجا هستید، که به پیگیری پیشرفت کمک می‌کند.

سئو تکنیکال

بهینه سازی ساختار وب سایت

اگر وب سایت شما دارای لینک های شکسته، کد متورم، خطا یا زمان بارگذاری کند باشد، در رتبه بندی با مشکل مواجه خواهد شد. مجموعه مهارت های ما منحصر به فرد است زیرا ما کدنویس، بازاریاب، برنامه نویس و رهبران واضح در سئو فنی هستیم. اگر به دنبال بهینه سازی برنامه نویسی یا کار بر روی CMS یا پلتفرم های سفارشی هستید، ما تجربه زیادی در تنظیمات پیچیده سرور/سایت داریم.
ما آموزش سئو را در مورد بهبود سئو از طریق مدیریت محتوا برای پیاده سازی و اجرا ارائه خواهیم داد. ما ساختار پیوند داخلی و ساختار URL سایت شما را برای ایجاد اعتبار سایت شما از درون به بیرون شکل می دهیم.

مشاوره سئو

برخی از کسب‌وکارها تیم‌های توسعه داخلی دارند، اما برای تکمیل فعالیت‌های موجود خود به مشاوره سئو حرفه‌ای نیاز دارند. گروه متاوبز خدمات مشاوره سئو و همچنین آموزش های سئو مدیریت شده با خدمات کامل را ارائه می دهد. ما راهنمایی، همکاری و مشاوره را برای بهترین نتیجه در حین اجرا ارائه می دهیم. علاوه بر این، ما می‌توانیم به راهنمایی تیم شما و وظایف مربوط به برنامه در خصوص بهینه‌سازی روی صفحه برای تکنیک‌های SEO سایت شما کمک کنیم.
مجموعه ما در تلاش است تا تجارت مشتری خود را توسعه دهد. خدمات سئو اثبات شده (سئو کلاه سفید) معجزه می کند. برای کسب اطلاعات و مشاوره رایگان سئو با ما تماس بگیرید تا به عنوان مشاور سئو با ما شریک شوید.

بهینه سازی کد

با داشتن یک استراتژی کامل و مشخص کردن کلیدواژه های مورد نظر، شرکت ما می تواند اجرای کلمات کلیدی را به سرعت شروع کند. برای بسیاری از شرکت های سئو، فرآیند بهینه سازی با ارائه عناصر ضروری HTML به پایان می رسد.
در متاوبز، بهینه سازی کد و استراتژی ما فراتر از اصول اولیه است. ما شامل بهینه‌سازی توضیحات و عناوین متا، ساختار سرفصل، حذف کدهای بهم ریخته برای بهبود سرعت صفحه، ویژگی‌های دسترسی به وب، اجرای داده‌های ساختار، LSI (نمایه‌گذاری معنایی پنهان) و موارد دیگر می‌شویم.

گروه خدماتی سئو پیشرفته تری از متاوبز در این سیاره وجود ندارد.

بهینه سازی محتوا

“محتوا پادشاه است” وقتی صحبت از سئو می شود. این عبارت می تواند تا حدودی درست باشد. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که برای کلمات کلیدی که در صفحات وب سایت خود استفاده نمی کنید رتبه بندی کنید. مشاوره سئو سایت ما شامل بهترین شیوه ها برای محتوای درون صفحه برای فراتر از انتظارات معقول است.

ما موثرترین کلمات کلیدی را پیاده سازی می کنیم، عناوین و تگ های متا، طرحواره را اضافه می کنیم و لینک های ورودی مرتبط ایجاد می کنیم. در متاوبز، ما اطمینان می‌دهیم که در بهینه‌سازی محتوا، صفحات و وبلاگ‌ها در صدر قرار می‌گیرید.

بازاریابی و تبلیغات

ایجاد اعتبار دامنه در سایت (سئو خارجی) یکی از مهم ترین سیگنال های رتبه بندی موتورهای جستجو است. موتورهای جستجو محبوبیت، قابلیت اطمینان، تخصص و اعتبار وب سایت شما را با میزان و کیفیت وب سایت های لینک شده به سایت شما اندازه گیری می کنند.
گروه بازاریابی محتوای ما، وب‌سایت‌هایی با بالاترین کیفیت مرتبط با کسب‌وکار شما پیدا می کند و به ارائه تبلیغ در این سایت ها می پردازد.

ما به برتری کیفیت بر کمیت اعتقاد داریم و اعتماد دامنه شما را به دست می آوریم.

ادغام رسانه های اجتماعی

در دهه گذشته، یکی از مهم ترین تغییرات در سئو سایت، ظهور پلتفرم های رسانه های اجتماعی بوده است. در نتیجه، یک استراتژی اصلی برای سئو سایت شما لینک سازی، مدیریت محتوا و ایجاد حضور برند شما در شبکه‌های اجتماعی است.
ما با همه مشتریان خود در بهینه سازی رسانه های اجتماعی کار می کنیم، که به ارائه ترافیک از پلتفرم های رسانه های اجتماعی و افزایش رتبه بندی کلی موتورهای جستجو کمک می کند.

بهینه سازی سئو سایت بر روی موبایل

سیگنال رتبه بندی توسط موتورهای جستجوی مهم از جمله گوگل تبدیل شده است. اگر کسب و کار شما وب سایت موبایلی نداشته باشد یا سازگار با موبایل نباشد و امتیاز بالایی در Web Core Vitals کسب کند، ممکن است رتبه شما آسیب ببیند.

همه برنامه‌های ما شامل توصیه‌هایی برای پیاده‌سازی نحوه سازگار کردن سایت شما با تلفن همراه است.

خدمات seo و بهینه سازی حرفه ای در متاوبز​

خدمات سئوی پیشرفته چیست ؟ و چه تفاوتی بین خدمات سئو معمولی وجود دارد ؟

خدمات سئو چیست؟

خدمات seo ، خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو هستند که توسط مشاور سئو سایت ارائه می شوند که سایت شما را برای سئو ، بهینه می کنند تا بتوانید بازدید و درآمد بیشتری از جستجو بدست آورید. اکثر طرح‌های سئو شامل :
 سئو داخلی
سئو خارجی
سئو تکنیکال

خدمات بهینه سازی سایت به شرکت ها کمک می کند تا در بهینه سازی موتور های جستجو با هدف افزایش درآمد موفق شوند.

موفقیت شما افتخار ماست . با موفقیت شما رشد عظیمی در ما ایجاد می‌شود .

جدول خدمات سئو متاوبز

شما در این جدول پلن های مختلفی مشاهده می‌کنید که هر کدام خدمات مجزایی از سئو می‌باشد و می‌توانید هر کدام از پلن ها را انتخاب نمائید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 

اگر نیاز به خدمات کلی سایت داشتید می‌توانید روی آیکون تماس یا واتس آپ با ما در ارتباط باشید . 

به زودی جدول قرار میگیرد . 

خدمات سئو پیشرفته چیست ؟

خدمات سئو حرفه ای ، بهینه سازی وبسایت شما در موتور جستجو می‌باشد ، که برای بهبود در نتایج جستجو کار می کنند تا کسب و کار شما بتواند ترافیک واجد شرایط بیشتری را از وب جذب کند. بیشتر خدمات شامل: ممیزی عمیق سئوی وب سایت، ساخت لینک داخلی، بهینه سازی محتوا، هدف گذاری کلمات کلیدی، نشانه گذاری داده های ساختاریافته (Structured Data یا استراکچردیتا) ، افزایش سرعت صفحات وب، بهینه سازی وب سایت برای موبایل ( که مهم ترین فاکتور همین واکنشگرایی برای وبسایت ها ) و … می باشد.
موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، ابزارهای خود را برای شناسایی و رتبه بندی صفحات وب بسیار توسعه داده اند. خدمات سئو سنتی در درک آنها و توسعه یک استراتژی برای دیده شدن بیشتر وب سایت شما ناکافی است.در این زمینه، سئو پیشرفته به بهینه سازی صفحات وب شما و پیمایش براساس الگوریتم موتورهای جستجو کمک می کند و از جدیدترین ابزارهای سئو برای ارائه نتایج بهینه به شما استفاده می کند.

تفاوت بین خدمات معمولی سئو و خدمات پیشرفته چیست ؟

بین خدمات معمولی سئو و پیشرفته ارتباطی وجود دارد که هر دو جنبه های مشابه را پوشش می دهند و اهداف بزرگی دارند. با این حال، این دو از سطح عملکرد و تخصص متفاوتی برخوردارند. سئوی اولیه شامل فعالیت هایی مانند تحقیق کلمات کلیدی ، بهینه سازی خارج از صفحه، توسعه محتوا و … به صورت عمومی و متداول است که دامنه صفحه شما را در بالاترین رتبه بندی افزایش می دهد.
در حالی که خدمت سئو پیشرفته شامل همه این خدمات با درک عمیق تر و تخصصی‌تر است. تحقیقات کلمات کلیدی شامل شناسایی کلمات کلیدی بهینه شده که می توانند کلیک های بیشتری نسبت به تمرکز بر همه کلمات کلیدی مرتبط ایجاد کنند. ایجاد لینک های داخلی در صفحه اصلی سایت شما با هدف پشتیبانی از صفحات دیگر .
حدود 90 درصد از ارائه دهندگان خدمات سئو از تکنیک های اولیه سئو استفاده می کنند، در حالی که سئوی پیشرفته نیاز به استفاده از ابزارهای متخصص دارد. در حالی که بسیاری از تکنیک‌های اولیه سئو شناخته شده‌اند، سئوی پیشرفته به متخصص سئو نیاز دارد تا ابزارهای مختلف را برای کشف الگوریتم و آزمایش آنها شناسایی کنند.

چهار نوع سئو داریم :

مانند هر تاکتیک دیجیتال مارکتینگ دیگری، بهینه سازی موتورهای جستجو طیف گسترده ای از اشکال و فلسفه ها را در بر می گیرد. اما در گسترده‌ترین سطح، می‌توانید این رشته را به چهار نوع متمایز سئو تقسیم کنید:

1-سئو درون صفحه 

سئوی درون صفحه که به عنوان بهینه سازی درون صفحه یا سئوی درون سایت نیز شناخته می شود، عمل بهینه سازی صفحات وب منفرد در سایت شما است تا بتوانند در نتایج جستجوی گوگل رتبه بالاتری داشته باشند و ترافیک ارگانیک بیشتری را جذب کنند. 

 

کلمه کلیدی: روی صفحه

 

بر خلاف سئوی خارج از صفحه یا فنی، بهینه سازی درون صفحه بر اساس صفحه به صفحه (یعنی نه در سراسر سایت) انجام می شود. تمرکز روی صفحه این است که به موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان کمک کند تا معنای محتوای شما و ارتباط آن با یک جستجوی خاص را درک کنند. 

 

به روی صفحه مانند تضمین کیفیت سئو فکر کنید. این آخرین مرحله ای است که مقالات شما باید قبل از انتشار، از آن عبور کنند – مانند نقطه گذاری iها و عبور از t. 

 

سئو داخلی دقیقا چه چیزی را بهینه می کند؟ 

 

محتوا: آیا محتوا هدف جستجوگر را برآورده می کند؟

کلمات کلیدی : آیا کلمات کلیدی موجود در صفحه موضوع را عمیقاً بررسی می کنند؟ 

برچسب‌های عنوان : آیا عنوان صفحه شامل کلمات کلیدی است و کلیک‌ها را جلب می‌کند؟

توضیحات متا : آیا توضیحات یک CTA عملی ارائه می دهد و شامل کلمات کلیدی می شود؟

برچسب‌های روبات‌ها : آیا صفحه توسط موتورهای جستجو قابل فهرست‌بندی است؟

تصاویر : آیا تصاویر به سرعت بارگیری می شوند و شامل شرح، عنوان و تگ alt می شوند؟

پیوندهای داخلی : آیا مقاله به صورت داخلی به سایر منابع مرتبط و محتوای موجود در سایت شما پیوند دارد؟

پیوندهای خارجی : آیا مقاله به صورت خارجی به سایر منابع مرتبط و معتبر در سراسر وب پیوند دارد؟

Slugs URL : آیا URL Slug واضح، مختصر و توصیفی است؟

برچسب‌های عنوان (AKA H-tags) : آیا مقاله به صورت سلسله مراتبی (عنوان و عنوان فرعی) از بالا به پایین سازماندهی شده است؟

آیا می خواهید درباره بهینه سازی درون صفحه اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ مقاله غواصی عمیق ما را بخوانید: در صفحه 7 گام ساده برای بهینه سازی بهتر

 

2. سئوی خارج از صفحه

سئوی خارج از صفحه (معروف به “بهینه سازی خارج از سایت”) به تاکتیک هایی اشاره دارد که شما در خارج از دامنه خود انجام می دهید که به ایجاد اعتماد، اعتبار و اقتدار کمک می کند. در نتیجه، این تاکتیک های ترکیبی رتبه بندی جستجوی ارگانیک شما را بهبود می بخشد. 

 

الگوریتم های موتور جستجوی گوگل هنگام رتبه بندی وب سایت ها می خواهند دو چیز را بیشتر از هر چیزی بدانند.

 

اول، محتوای وب‌سایت شما چقدر با سؤالی که شخصی در Google تایپ کرده است مرتبط است؟ به عبارت دیگر، آیا صفحه شما هدف جستجوگر را برآورده می کند؟ این کار روی صفحه است. 

 

دوم، اگر گوگل از سایر افراد در صنعت شما بپرسد که چقدر به عنوان منبع اطلاعاتی مرتبط و معتبر هستید، چه کسی شما را تضمین می کند؟ این کار خارج از صفحه است. 

 

سئوی خارج از صفحه شامل چه مواردی است؟ 

 

بازاریابان دوست دارند همه چیز را (از بازاریابی رسانه های اجتماعی گرفته تا بازاریابی تأثیرگذار و پادکست) با سئوی خارج از صفحه جمع کنند. و صادقانه بگویم، مهم نیست که چه چیزی را سئوی خارج از صفحه در نظر می گیرید، فقط تا زمانی که یکی از سه مورد زیر را تحت تأثیر قرار دهد: 

 

لینک های برگشتی (با نام مستعار ” لینک سازی “): آیا سایر وب سایت های معتبر و معتبر (یعنی آنهایی که دارای اعتبار دامنه بالایی هستند ) به وب سایت شما پیوند می زنند؟

سیگنال های برند : اگر یک لینک مستقیم نیست، آیا وب سایت های معتبر و معتبر شما را در محتوای خود ذکر می کنند؟

رتبه بندی جستجوی عمودی (با نام مستعار “Barnacle SEO”): چه موتورهای جستجو یا وب سایت های دیگری (به عنوان مثال Yelp، G2، Capterra، HealthGrades و غیره) در رتبه های برتر قرار می گیرند. 

آیا می خواهید درباره بهینه سازی خارج از صفحه اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ خوب است، زیرا ما یک مقاله کامل در مورد آن نوشتیم: فاکتورهای رتبه بندی سئو خارج از صفحه که همه باید بدانند. 

 

3. سئو فنی

سئوی فنی به بهینه سازی عملکرد وب سایت شما (یا پایه فنی) اشاره دارد، بنابراین موتورهای جستجو می توانند وب سایت شما را به راحتی بخزند، فهرست کنند و رندر کنند. همچنین تضمین می کند که بازدیدکنندگان وب سایت تجربه کاربری خوبی دارند. 

 

چرا سئو فنی اینقدر مهم است؟ خوب، اگر گوگل نتواند به راحتی وب سایت شما را بخزد و ایندکس کند، مهم نیست که چقدر مرتبط یا معتبر باشید، به سادگی رتبه بندی نمی کند. 

 

همانطور که از نام آن پیداست، سئو فنی نیاز به تخصص فنی واقعی دارد و شامل موارد زیر است: 

 

خزیدن و نمایه سازی: آیا موتورهای جستجو می توانند محتوای شما را پیدا کنند، به آن دسترسی داشته باشند و رتبه بندی کنند؟

سرعت وب سایت : آیا وب سایت شما در عرض 1-2 ثانیه بارگذاری می شود؟

ساختار وب سایت و سلسله مراتب : آیا گوگل و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند؟

سازگاری با موبایل: آیا تجربه وب سایت شما در دستگاه تلفن همراه به همان اندازه خوب است، اگر نگوییم بهتر از دسکتاپ شما؟

محتوای تکراری (متعارف): آیا محتوای تکراری (هم تصادفی و هم عمدی) در سایت شما وجود دارد که باعث مشکلات رتبه بندی جستجو شود؟

نقشه های سایت XML : آیا گزینه ثانویه ای برای یافتن صفحات خود در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهید؟

ساختار URL: آیا موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان می توانند بفهمند که در کجای وب سایت شما قرار دارند یا فقط با خواندن URL مشخص کنند که در کدام صفحه هستند؟

امنیت HTTPS (گواهی TLS/SSL): اگر بازدیدکنندگان آن را در وب سایت شما به اشتراک بگذارند، آیا داده ها رمزگذاری می شوند؟

Core Web Vitals : آیا آزمون CWV Google را که تعامل، ثبات بصری و بارگذاری را اندازه می‌گیرد، قبول می‌کنید؟

داده های ساختاریافته ( نشانه گذاری طرحواره ): آیا از داده های ساخت یافته برای کمک به موتورهای جستجو برای درک معنای محتوای خود استفاده می کنید؟

آیا می خواهید در مورد سئو فنی بیشتر بدانید؟ اینطور فکر کرد. ما دو مقاله نوشتیم که این موضوع را عمیقاً بررسی می کند: SEO فنی برای مبتدیان و نحوه انجام یک حسابرسی فنی SEO .

 

4. سئوی محلی

سئوی محلی زیرمجموعه ای از سئو است که مستلزم چند فعالیت است که مختص مشاغل محلی است. 

 

هدف سئوی محلی افزایش رتبه برای جستجوهای جستجو با هدف محلی است.

 

اگرچه همه مشاغل محلی باید سئو داخلی، خارج از صفحه و فنی را برای کمک به رتبه بندی در نتایج ارگانیک محلی انجام دهند، سئوی محلی دو شاخص دیگر دارد که باید در آنها رتبه بندی شود: بسته محلی و نقشه.

 

هنگام جستجوی یک کسب و کار محلی، نتایج بسته محلی (که “بسته میان وعده” نیز نامیده می شود) بلوک سه لیست کسب و کار است. 

 

در زیر نمونه ای از بسته محلی برای عبارت جستجوی “لوله کش در کوستا مسا” آمده است:

 

بسته محلی SEO

نمونه ای از نتیجه بسته محلی

از سوی دیگر، نتایج نقشه به نتایج جستجویی اشاره دارد که در Google Maps ظاهر می شوند. 

 

نقشه های گوگل

نمونه ای از نتایج نقشه های گوگل

 

 

 

چرا از خدمات seo استفاده کنیم؟

مختصر : به کارگیری این خدمت در سایت مزایای متعددی دارد ، که در ادامه به آن پرداخته ایم.

تعداد فزاینده‌ای از مشاغل که اکنون به صورت آنلاین در حال فعالیت هستند، فضای بازار مجازی رقابتی را ایجاد کرده اند. این امر باعث شده است که بیشتر از از قبل اهمیت خدمات سئو سایت به چشم بیاید.
به کارگیری سئو در سایت مزایای متعددی دارد. به طور کلی، این خدمات به شما کمک می کند تا یک استراتژی سئو را پیاده سازی کنید (و حفظ کنید) و همچنین عملکرد جستجوی خود را پیگیری و نظارت کنید.
با این خدمات می‌توانید موقعیت‌های برتر SERP ( نتایج و رتبه ) را برای کلمات کلیدی که رتبه‌بندی آنها سخت‌تر است، اما ارزش بالقوه بیشتری برای کسب‌وکارتان ارائه می‌دهند، به دست آورید. هم چنین به برند شما کمک می کند تا حضور خود را در نتایج جستجو به حداکثر برساند. با یک استراتژی بر اساس داده های ، کسب‌وکار شما می‌تواند دید خود را در نتایج جستجوی مرتبط بهبود بخشد، اطلاعات سایت شما را در اختیار بازدید کنندگان بیشتری قرار دهد و با تمرکز بر روی مخاطبان هدف ، فروش شما را افزایش دهد.

سایت شما با چه عواملی رتبه بندی و بهینه می شود؟

فاکتورهای رتبه بندی بسیاری وجود دارد که میتواند در رتبه بندی سایت شما تأثیر زیادی داشته باشد ، شما میتوانید در مقاله مهم ترین عامل رتبه بندی سایت در گوگل مطالعه بیشتری داشته باشید و با عوامل هایی که باعث ایجاد بهبود رتبه برای شما میشود را بیشتر بدانید . 

 یکی از عوامل مهم رتبه بندی گوگل به طرح سئوی شما بستگی دارد. باید یک استراتژی خوب برای سایت خودتان پیاده سازی کنید و آن را با دقت کامل اجرا کنید ، یک طرح خدمات کامل سئو برای شما می‌تواند شامل : 

خدمات های  سئو داخلی ، سئو خارجی ، سئو فنی و سئو محلی باشد.

موتورهای جستجو مانند گوگل ، بیش از 200 فاکتور رتبه بندی استفاده می کنند.

مهمترین عوامل آنها در این زمینه عبارتند از:
• تمرکز بر روی بک لینک ها
• تمرکز بر روی محتوا
• افزایش رضایت بازدید کنندگان از طریق :بالا بردن سرعت صفحه های سایت ، سازگاری با موبایل(Mobile friendly) و موارد دیگر
اینکه آیا طرح سئوی شما با این عوامل رتبه بندی بهینه می شود یا خیر بستگی به ارائه دهنده خدمات سئو سایت شما دارد. متاوبز یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات سئو در این زمینه می باشد.

ما در اینجا به 30 مورد از این 200 فاکتور می‌پردازیم

1- قدمت دامنه ( سن و سال دامنه )

2- استفاده از کلمه کلیدی در دامنه

3- تاریخ انقضای دامنه 

4 – استفاده از کلمه کلیدی در زیردامنه

5- تاریخچه دامنه 

6- دامنه تطبیق دقیق یا Exact Match Domain

7- هر دامنه‌ای که ثبت می‌شود، اطلاعات صاحب دامنه در سایت WhoIs ثبت خواهد شد. این اطلاعات می‌توانند در حالت خصوصی یا عمومی قرار بگیرند. اگر آن در حالت عمومی قرار دهید، همه می‌توانند اطلاعات موجود را مشاهده کنند. اما خصوصی کردن اطلاعات ممکن است گوگل را حساس کند؛ زیرا این تصور را ایجاد می‌کند که صاحب دامنه می‌خواهد چیزی را پنهان کند.

چگونه برای خدمات سئو سایت بودجه بندی کنم؟

بودجه خدمات سئو برای هر شرکتی متفاوت است

تحقیقات کلمات کلیدی نشان می دهد که به طور متوسط 80 نفر هر ماه عبارت دقیق «هزینه خدمات سئو» را در گوگل جستجو می کنند.
بودجه برای هر شرکتی متفاوت است، اما این نکات می تواند به شما در برنامه ریزی بودجه خدمات سایت کمک کند:
از طرح‌های سئوی ارزان خودداری کنید!!! این خدمات معمولاً خود را «ارزان» یا «رایگان» اعلام می‌کنند اما به طور متداول زمانی که نوبت به موارد قابل تحویل یا نتایج وعده داده شده می‌رسد ، (یا اصلاً آن را تحویل نمی‌دهند) یا طرح خدمات خود را ناقص تحویل می دهند.
• برنامه ریزی خدمات مستمر در مقابل یکبار مصرف : بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی مداوم است سرمایه گذاری مستمر در این خدمات به کسب و کار شما کمک می کند تا بازگشت سرمایه بیشتری داشته باشد. بنابراین، هنگام بودجه بندی برای این خدمات ، بر روی سرمایه گذاری مداوم در مقابل سرمایه گذاری یک بارمصرف برنامه ریزی کنید.
• اهداف خدمات طوفان فکری: وقتی متوجه شدید که از این خدمات چه می‌خواهید( رتبه‌ بالاتر و سپس درآمد بیشتر)می‌توانید از این اطلاعات برای یافتن شریک سئو که با اهداف شما همسو است استفاده کنید.
چگونه (خدمات SEO) را انتخاب کنم؟
اگر به دنبال سرمایه گذاری هستید، اما نمی دانید چگونه آن را انتخاب کنید، باید به نکات زیر توجه کنید :
• موارد اجرا شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سئو را بررسی کنید .
• درمورد طرح سئو ارائه شده سوال کنید.
• در صورت نیاز از خدمات حرفه ای بهره بگیرید.

انواع خدمات سئو سایت ارائه شده در متاوبز چیست؟

در سال‌هایی که موتورهای جستجو مانند Google راه‌اندازی شدند، الگوریتم‌های موتورهای جستجو دستخوش به‌روزرسانی‌ها و نوآوری‌های متعددی شده‌اند. به همین دلیل است که متاوبز خدمات مشاوره ای سئو را ارائه می کند و به کسب‌وکارها در صنایع خاص (و رقابتی) کمک می کند تا موفق شوند.

خدمات تخصصی سئوی سایت گروه متاوبز

ما در گروه متاوبز از ابزارهای مختلف سئو استفاده می کنیم که برتری ما را نسبت به سایر ارائه دهندگان خدمات فراهم می کند. بیش از 50 درصد از کسب و کارها از بازاریابی محتوا استفاده می کنند. از این رو، تمرکز اصلی ما توسعه محتوای با کیفیت بالا است البته این بخشی از استراتژی خدمات ماست . جدا از این گروه متاوبز خدمات سئو دیگری را ارائه می دهد که عبارتند از :

1. خدمات سئوی فنی:

تجزیه و تحلیل عوامل فنی وب سایت شما a. برنامه نویسی مفید سایت
b. افزایش سرعت وب سایت
c. سازگاری با موبایل
d. تنظیمات SSL/HTTPS

5.خدمات سئوی محلی

بهبود رتبه بندی برای حوزه " local-pack" در موتورهای جستجو.
a. تمرکز بر روی بهبود رتبه بندی در "بسته محلی"

2. خدمات سئوی داخلی :

بهینه سازی عناصر قابل مشاهده روی وب سایت
a. انتخاب عنوان صفحه و توضیحات متا
b. تنظیم سرفصل ها (سرصفحه ها)
c. تولید محتوای صفحات

6.خدمات سئوی صوتی

بهبود رتبه بندی برای جستجوی صوتی با تهیه رپرتاژ های مناسب .

3. خدمات سئو خارجی

a. شبکه های اجتماعی
b. ایجاد بک لینک ها مناسب

7.خدمات مدیریت اعتبار سایت

a. ایجاد دیدگاه مطلوبی نسبت به سازمان، خدمات و محصولات و جلب اعتماد مشتریان

4.خدمات سئو ارگانیک :

بهبود رتبه بندی برای حوزه ی اصلی "ارگانیک" در موتورهای جستجو.
a. تمرکز بر روی بهبود رتبه بندی در حوزه نتایج موتورهای جستجو معمولی

8.خدمات بازاریابی موتورهای جستجو

a. افزایش آگاهی از برند به کمک تبلیغات

چرا باید متاوبز را برای خدمات سئو پیشرفته انتخاب کنید؟

گروره متاوبز یک گروه پیشرو در خدمات سئو پیشرفته است

گروره متاوبز یک گروه پیشرو پیشرفته در سئو است که خدمات پیشرفته نتیجه گرا را ارائه می دهد. ما نسبت به سایر ارائه دهندگان خدمات سئو برتری ارائه می دهیم :

 ابزارهای پیشرفته سئو:

ما روی فناوری سرمایه گذاری می کنیم تا به پیمایش الگوریتم های رتبه بندی صفحات و هوش مصنوعی پیشرفته آنها کمک کنیم تا تشخیص دهیم چگونه صفحه کسب و کار شما می تواند بهینه شود. این ابزارها درک عمیقی را ارائه می دهند و در بازار دیجیتال عصر جدید برتری ایجاد می کنند.

حرفه ای های با تجربه:

 همانطور که گفته شد سئوی پیشرفته فراتر از فعالیت های معمول سئو حوزه کارشناسان است. گروه ما دارای تیمی از کارشناسان است که درک عمیقی از تکنیک های مختلف سئو پیشرفته دارند و استراتژی هایی را مطابق با نیاز مشتری توسعه می دهند.

نتایج بهینه در زمان کمتر:

 در حالی که ما به ارائه خدمات سئو پیشرفته که برای مدت طولانی در دسترس هستند و نتایج پایدار ارائه می‌دهند معتقدیم، ما همچنین راه‌حل‌های آسان و سریعی را شناسایی می‌کنیم که به شما در شروع درآمدزایی کمک می‌کند.

تکنیک های اثبات شده کلاه سفید: 

ما از تکنیک های اثبات شده سئو کلاه سفید برای بهبود رتبه بندی وب و افزایش شناخت برند شما استفاده می کنیم. ما اطمینان می‌دهیم که هیچ یک از کلاه سیاه یا سایر ابزارهای غیرقانونی برای بهبود رتبه‌بندی شما استفاده نمی‌شود، بنابراین از شما در برابر هر گونه مجازات Google محافظت می‌کند.

 خدمات جامع: 

با گروه متاوبز، شما یک ارائه دهنده خدمات سئو پیشرفته و قابل اعتماد دارید. ما منابع تخصصی متنوعی در اختیار داریم که همه خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کنند.

روشهای خدمات سئو به در مجموعه ها

ما برای شما انواع روش های سئو را به صورت تخصصی توضیح میدهیم .

خدمات سئو سفید White Hat  چیست؟

سئو کلاه سفید مجموعه ای از تاکتیک های تایید شده بهینه سازی موتور جستجو است که برای افزایش موقعیت وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو ( SERP ) طراحی شده است.  به زبان ساده تر : سئو کلاه سفید به فعالیتی در راستای قوانین و چهارچوب موتور های جستجو بوده ، می‌گویند . در سئو کلاه سفید از هیچ تکنیک غیر متعارفی استفاده نمی‌شود و کاملاً طبیعی کار انجام می‌شود . و همیشه ماندگاری این نوع سئو در سایت بالا می‌باشد .

 • ارائه محتوا و خدمات با کیفیت
 • زمان بارگذاری سریع سایت و سازگاری با موبایل
 • استفاده از متا تگ های توصیفی و غنی از کلمات کلیدی
 • آسان کردن سایت شما برای پیمایش

تاکتیک های بهبود موقعیت وب سایت در نتایج جستجو عبارتند از:

اطمینان از اینکه عنوان و URL حاوی کلمات کلیدی مهمی است.

افزودن کلمات کلیدی مرتبط کافی به متن در صفحه — اما نه پر کردن کلمات کلیدی .

افزودن لینک ها و دکمه هایی که خواننده را عمیق تر به سایت می کشاند.

دارای پیوندهایی به حساب های رسانه های اجتماعی و تعامل با کاربران در آن حساب ها.

ارسال محتوای ویدیویی

خدمات کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه عملی بر خلاف دستورالعمل های موتورهای جستجو است که برای کسب رتبه بالاتر سایت در نتایج جستجو استفاده می شود. این تاکتیک های غیراخلاقی برای جستجوگر حل نمی شود و اغلب به جریمه موتورهای جستجو ختم می شود. تکنیک‌های کلاه سیاه شامل پر کردن کلمات کلیدی، پنهان‌سازی و استفاده از شبکه‌های لینک خصوصی است.

و به طور کلی و خلاصه : سئو کلاه سیاه به مجموعه اقداماتی اطلاق می شود که برای افزایش رتبه سایت یا صفحه در موتورهای جستجو از طریق ابزارهایی که شرایط خدمات موتورهای جستجو را نقض می کنند، استفاده می شود. اصطلاح «کلاه سیاه» در فیلم‌های وسترن برای تشخیص «آدم‌های بد» از «آدم‌های خوب» که از کلاه سفید استفاده می‌کردند سرچشمه گرفت. اخیراً بیشتر برای توصیف هکرهای رایانه، سازندگان ویروس و کسانی که اقدامات غیراخلاقی با رایانه انجام می دهند، استفاده می شود.

در این مجموعه (متاوبز) از این نوع سئو استفاده نمی‌شود .

خدمات سئو کلاه خاکستری :

سئو کلاه خاکستری یکی از روش های سئو می‌باشد که از سئو کلاه سفید خطرناکتر است ، اما ممکن است منجر به ممنوع شدن سایت شما از موتورهای جستجو و سایت های وابسته به آنها شود یا شاید هم نشود . به طور کلی، شیوه های سئو کلاه خاکستری نه در دسته کلاه سیاه است و نه در دسته کلاه سفید قرار دارند زیرا شرایط خدمات مربوط به این موضوع نامشخص است.

تعریف سئو کلاه خاکستری دشوار است. به گفته برخی از مشاوران سئو ، سئو کلاه خاکستری چیزی بین کلاه سیاه و کلاه سفید است و بعضی ها می‌گویند نیست !

جهت اطلاع بیشتر به مجله متاوبز مراجعه کنید و در مورد سئو کلاه خاکستری اطلاعات بیشتر و دقیق تری کسب نمائید .

 

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون سئو سایت 

متخصصان حرفه ای سئو متاوبز خدمات سئوی پیشرفته و نتیجه گرا به شما ارائه می دهد. با خدمات سئو متاوبز می توانید سایت خود را در صفحه ی اول ببینید.

بودجه خدمات سئو برای هر شرکتی متفاوت است. در متاوبز با توجه به کلمات انتخابی شما، مدت زمان مورد نیاز تا رسیدن به نتیجه، عمر دامین و سلامت فنی سایت به صورت ماهانه اعلام می شود. 

متخصصان سئو متاوبز وب سایت شما را از طریق اقدامات سئو کلاه سفید مانند تولید محتوا مفید و هدفمند، بهینه سازی محتوا از لحاظ سئو و بهینه سازی سئو فنی سایت انجام میدهد .

نمی توان زمان دقیق به طور کلی بیان کرد زیرا زمان آن بستگی به سختی و سطح رقابت کلمات کلیدی مد نظر شما دارد و با توجه به این معیارها ، زمان به نتیجه رسیدن پروژه در ابتدای کار به شما اعلام می شود.

توجه داشته باشید که بعد از اتمام پروژه وب سایت شما باید از لحاظ سئو و نگهداری آن رتبه پشتیبانی شود . مجوعه متاوبز در نظر دارد تا بعد از پایان پروژه و ماندن کلمات کلیدی مد نظر شما در صفحه اول گوگل ، قرارداد پشتیبانی سئو و نگهداری رتبه ها منعقد می شود و اقدامات لازم جهت حفظ و حتی ارتقای رتبه ها انجام می گیرد.

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم

نظرات و دیدگاه ها

گفتگو کنید

2 نظر

 1. خدمات سئو در متاوبز به روشی نوینی هستش و کامل تو طی مسیر همراهی می‌کنند.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.