0912940095909020902615

24 ساعته – حتی ایام تعطیل

سئو سایت فروشگاهی – سئو تخصصی و فوق تخصصی فروشگاه های آنلاین

آیا در افزایش درآمد و افزایش فروش آنلاین مشکل دارید؟

اگر نیاز به خدمات سئوی سایت فروشگاهی دارید ، می توانید در متاوبز درخواست خدمات سئو دهید . 

 با این مجموعه ، سئو فروشگاهی با سابقه ثابت شده آنچه که می خواهید …

 تراکنش های آنلاین بیشتری در پنل خود داشته باشید!

سئو سایت فروشگاهی

بهینه سازی سایت فروشگاه اینترنتی

با کارشناسان ما فروش بیشتری داشته باشید

طراحی سایت متاوبز

تیم ما یک استراتژی سئوی سفارشی در صفحات فروشگاهی شما ایجاد خواهد کرد که حول بهینه سازی صفحات محصول، دسته و برند فروشگاه شما ساخته شده است. ما این صفحات را طوری تنظیم میکنیم که مشتریان با انگیزه کامل و آماده خرید از محصولات شما ، از طریق جستجوی ارگانیک باشند.

بهینه سازی ساختار وب سایت

متخصصان سئو ما تلاش می کنند تا مطمئن شوند که سایت شما برای پیمایش و درک آسان است. آنها هر صفحه و بخش وب سایت شما را مرور می کنند و هر حفره ای که نیاز به بهبود دارد را تجزیه و تحلیل می کنند.

آموزش سئو – آموزش صفر تا صد سئو

تحقیق در مورد کلمات کلیدی

در بازار ما تحقیقاتی را برای شناسایی مصرف کنندگانی که در چرخه خرید قرار دارند انجام می دهیم. خرید ویترینی جایگاه خود را دارد اما فروش مهم است.

تجربه چند پلتفرمی

پلتفرم های تجارت الکترونیک زیادی وجود ندارد که تیم ما با آنها تجربه نداشته باشد. ما در بهینه سازی پلتفرم هایی مانند Magento، Prestashop، Shopify، Woocommerce، و موارد دیگر بسیاری به خوبی آشنا هستیم

بهترین خدمات سئوی تجارت الکترونیک

با کارشناسان ما فروش بیشتری داشته باشید

با خدمات سئو فروشگاه اینترنتی از متاوبز ، فروش آنلاین خود را افزایش دهید. از کارشناسان ما ، که به افزایش درآمد مشتری کمک کرده اند، یک مشاوره رایگان می‌توانید دریافت کنید. اکنون درباره استراتژی سئوی تجارت فروشگاهی ما بیشتر بیاموزید یا یک پیشنهاد سفارشی برای وب سایت خود دریافت کنید. 

برای دریافت مشاوره رایگان یا با ما تماس بگیرین و یا فرم پایین را تکمیل کنید.

مشاوره رایگان سئوی سایت فروشگاهی

یک کسب و کار آنلاین موفق ، تنها زمانی امکان پذیر است که دید مناسبی داشته باشد تنها در این صورت مشتریان شما می توانند شما را پیدا کنند و محصولات شما را خریداری کنند. گوگل از بیش از 200 فاکتور رتبه بندی در الگوریتم امتیاز دهی خود استفاده می کند.
ما در این مقاله 9 فاکتور مهم رتبه بندی گوگل را به شما گفته ایم . می‌توانید با زدن روی لینک به آن مراجعه کنید و مطالعه نمائید .
هر سال که می گذرد، الگوریتم های گوگل کار را سخت تر می کنند .
ما مجموعه سئوی تجارت الکترونیکی هستیم که می توانید روی آن حساب کنید. با توجه به تمام تجربیات و آشنایی کامل با الگوریتم های جدید گوگل در فروشگاه تجارت شما متخصص هستیم و کارشناسان سئوی فروشگاهی ما استراتژی های برنده ای را برای افزایش مشاهده شدن سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک و ارائه ترافیک هدفمند به وب سایت شما طراحی می کنند.

خدمات سئو فروشگاه اینترنتی ما

به عنوان بهترین آژانس SEO فروشگاهی ، ما یک استراتژی تجارت الکترونیک سفارشی در صفحه ایجاد می کنیم که صفحه محصول، دسته و برند فروشگاه شما را بهینه می کند.

استراتژی سئو فروشگاهی

بهبود صفحه محصول

تحقیقات بازار و کلمات کلیدی

توضیحات :
تجزیه و تحلیل کامل کلمات کلیدی را انجام دهید تا بهترین کلمات کلیدی را در صنعت خود پیدا کنید که باعث فروش می شود.

پکیج کامل سئو فروشگاهی

خدمات دیگر

جدول کامل خدمات به زودی …

سئوی تجارت الکترونیک:

سئوی تجارت الکترونیک یک فرآیند چند وجهی است، به همین دلیل است که خدمات سئوی تجارت الکترونیک ما عبارتند از: 1. استراتژی سئوی سفارشی فروشگاهی
2. برنامه مدیریت پروژه آنلاین
3. تحقیق و بهینه سازی کلمات کلیدی
4. نشانه گذاری محصول ( داده های ساختاریافته )
5. بهینه سازی تصویر محصول
6. کپی رایتینگ سئوی محصول
7. کپی رایتینگ وبلاگ یا مقاله حرفه ای
8. راه اندازی گوگل آنالیتیکس
9. راه اندازی کنسول جستجوی گوگل
10. گزارش ماهانه کلمه کلیدی، ترافیک
11. سرعت سایت فروشگاهی
12. ارتقای محتوا

تبلیغات رسانه های اجتماعی

استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای افزایش تعامل مشتری با ترکیبی از رسانه های ارگانیک و پولی *به زودی این خدمات ارائه میشود .

واکنشگرایی موبایل و اجرای فنون حرفه‌ای سایت شما در موبایل

با در نظر گرفتن 57 الی 70 درصد از کل ترافیک آنلاین و خرید اینترنتی در حال حاضر از گوشی های هوشمند و تبلت ها می آید، ما وب سایت شما را با سئوی موبایل سازگار می کنیم. و اجرای دقیقی را برای شما تنظیم میکنیم که کاربران به راحتی در سایت شما خریدشان را انجام دهند .

بهینه سازی روی صفحه ( سئو داخلی )

متخصصان سئو داخلی متاوبز می دانند که چگونه از کلمات کلیدی مناسب در URL ها، برچسب های عنوان، تگ های alt و توضیحات متا استفاده کنند . این به خزنده های موتور جستجو کمک می کند تا به طور موثر محتوای صفحه وب شما را تشخیص دهند.

محتوا نویسی و وبلاگ نویسی

با در نظر گرفتن 57 الی 70 درصد از کل ترافیک آنلاین و خرید اینترنتی در حال حاضر از گوشی های هوشمند و تبلت ها می آید، ما وب سایت شما را با سئوی موبایل سازگار می کنیم. و اجرای دقیقی را برای شما تنظیم میکنیم که کاربران به راحتی در سایت شما خریدشان را انجام دهند .

سئو محلی

سئوی محلی می تواند کسب و کار جدیدی را در منطقه شما جذب کند. به عنوان یک مجموعه مرجع سئوی فروشگاه اینترنتی تخصصی با سال ها تجربه در بومی سازی، می توانیم وب سایت شما را برای رتبه بهتر برای مخاطبان محلی بهینه سازی کنیم .

سئو سایت فروشگاهی

سئو به صورت حرفه ای

لینک بیلدینگ

تمرکز بر ایجاد لینک‌های با کیفیت بالا به عنوان بخشی از استراتژی بهینه SEO خارجی که منجر به افزایش دید وب سایت می شود. آیا نمی دانید که چگونه با ساخت لینک برای سایت خود شروع کنید؟ با مشاور سئوی تجارت الکترونیک ما در تماس باشید.

گزارش سایت شما

خدمات سئوی تجارت الکترونیک ما شامل تجزیه و تحلیل دقیق و گزارش از وب سایت موجود شما و پیشنهادات سئو برای ایجاد فضایی برای بهبود است.

رپورتاژ آگهی حرفه‌ای

سایت شما را به صورت حرفه ای تحلیل میکنیم و بعد در لیستی از رپورتاژها به صورت لینک بیلدینگ و کمپین رپورتاژ قرار می‌دهیم .

بهینه سازی خارج از صفحه برای فروشگاه اینترنتی ( تجارت الکترونیک )

بهینه سازی خارج از صفحه برای فروشگاه های آنلاین

تیم سئو تجارت آنلاین متاوبز بر روی ایجاد لینک‌ها و بک لینک‌های سایت شما تمرکز می کنند ، که در مورد رتبه بندی، دیده شدن و مخاطبان هدف شما برای شما ارزش واقعی دارد.
جامعه سئو به وضوح بیان کرده است که لینک بیلدینگ باید به جای کمیت، کیفیت باشد و وب سایت تجارت الکترونیک نیز از این قاعده مستثنی نیست.
تیم ما زمان زیادی را صرف جستجوی شرکت‌های ممتاز در حوزه شما انجام میدهد ، تا با آنها در کمپین ایجاد لینک سازی کار انجام دهد . این اغلب شامل انجمن های تجاری و دایرکتوری های معتبر می شود.
بازاریابی محتوای با کیفیت محتوای با ارزش شرکت شما را به یک قدرت تبدیل می کند و فرصت هایی را برای دیگران فراهم می کند تا به وب سایت شما لینک بدهند.
نفوذ اجتماعی. ما به یافتن راه‌هایی برای ایجاد هجوم اجتماعی پیرامون پیشنهادات محصول شما کمک می‌کنیم. اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی باعث ایجاد اعتماد می شود و می تواند منجر به فروش بیشتر برای کسب و کار شما شود.

گزارش جامع درباره سئو فروشگاهی

بسیار مهم است که صاحبان سایت فروشگاهی بدانند که مصرف کنندگان چگونه فروشگاه خود را پیدا کرده و با آن تعامل دارند. شما این حق را دارید که بدانید برای چه چیزی ، هزینه خدمات می پردازید و نتایجی که به عنوان هدف شما به دست می آورید بسیار مهم می‌باشد ، بنابراین ما شما را در کل فرآیند درگیر می کنیم.

گزارش کلمه کلیدی مشتری ما به‌روزرسانی‌های روزانه را در مورد رتبه‌بندی جستجوی شما ارائه می‌کند، بنابراین شما می‌دانید که ما برای یک عبارت خاص در چه مرحله ای داریم ، رتبه‌بندی می‌کنیم.
گزارش ساخت لینک ما : هر ماه گزارشی را برای شما ارسال می کنیم که هر پیوندی را که برای وب سایت شما ایجاد کردیم ، نشان می دهد. بدون هیچ چیز برای پنهان کردن، ما می دانیم که شما از کیفیت ساخت لینک ما راضی خواهید بود.
دسترسی به تجزیه و تحلیل یکپارچه داشبورد شخصی شما به گوگل آنالیتیکس : تا یک نمای کلی از موفقیت کمپین خود داشته باشید.

آموزش سئو سایت فروشگاهی

برای سئو سایت فروشگاهی چه کار هایی باید انجام داد؟

دلیل اینکه سئو سایت فروشگاهی عالی است به این دلیل است که نرخ تبدیل بسیار خوبی دارد زیرا وقتی کاربری محصولی را در گوگل سرچ می کند به دنبال آن است و این یعنی حتماً مشتری شما می باشد . خدمات سئو سایت فروشگاهی متاوبز یکی از بهترین خدمات می باشد .

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون سئو سایت فروشگاهی 

سئوی تجارت الکترونیک یا همان فروشگاه اینترنتی آنلاین استفاده از استراتژی های مختلف برای بهبود رتبه بندی جستجو برای وب سایت و صفحات محصول شما است. برای یک فروشگاه آنلاین، این استراتژی ها شامل بهینه سازی در صفحه، لینک سازی با کیفیت و حتی تحقیق در مورد رقبا می شود .

ما تجربه کار با 100 ها وب سایت مختلف فروشگاهی را داریم. برخی از رایج‌ترین درخواست‌ها از سوی متاوبز و … می‌آیند که استفاده می‌کنند: WooCommerce , Magento , Prestashop , Opencart , Drupal برخی از پلتفرم‌ها یا فروشگاه‌ها امکان سفارشی‌سازی کمی را دارند، بنابراین بهتر است با متخصصین متاوبز تماس بگیرید تا در مورد اینکه آیا راه‌حل شما محدودیت‌هایی از نظر سئو دارد یا خیر، تماس با 09020902615

به گفته گوگل، هر مجموعه SEO که وعده رتبه بندی خاصی را می دهد، نمی تواند تمام حقیقت را بگوید، زیرا الگوریتم گوگل در حال تغییر مکرر می باشد. بنابراین با وجود این مورد ، نه تنها متاوبز بلکه هر مجموعه‌ای دیگری نمی‌تواند رتبه‌بندی را تضمین کند، اما ما تعهد به کارمان و با کیفیت و سابقه ثابت دستیابی به نتایج قابل اندازه‌گیری برای کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک مشتریان خود داریم.

کمپین‌های فردی با توجه به کلمات کلیدی مورد نظر، تاریخچه وب‌سایت و میزان کار مورد نیاز برای رسیدن به اهداف شما از نظر هزینه متفاوت هستند. ما برای هر مجموعه راه حل های مقرون به صرفه ای را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهیم و می دانیم که چگونه نتایج مورد نیاز شما را بدست آوریم. برای صحبت با یکی از متخصصان سئو فروشگاهی ما و دریافت پیشنهاد رایگان، لطفاً با شماره 09129400959 یا 09020902615 تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که بعد از اتمام پروژه وب سایت شما باید از لحاظ سئو و نگهداری آن رتبه پشتیبانی شود . مجموعه متاوبز در نظر دارد تا بعد از پایان پروژه و ماندن کلمات کلیدی مد نظر شما در صفحه اول گوگل ، قرارداد پشتیبانی سئو و نگهداری رتبه ها منعقد می شود و اقدامات لازم جهت حفظ و حتی ارتقای رتبه ها انجام می گیرد.

حتی بعد از اتمام پروژه میتوانید سوالات خود را در انجمن متاوبز قرار دهید تا کارشناسان ما پاسخ آن را برای شما ارسال کنند. 

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاه ها و سوالاتتان را با ما در میان بگذراید

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.