سئو تکنیکال - technical seo

سئو تکنیکال

به ازای هر ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری و بالا آمدن صفحه سایت شما ، نرخ پرش ( bounce rate ) شما افزایش می یابد و هدف های اصلیتون را در سایت خود از دست می دهید با خدمات سئو و بهینه سازی موتور جستجوی فنی که با اسم های متفاوت از جمله

سئو فنی یا تکنیکال سئو  ( سئو تکنیکی ) در مجموعه متاوبز ، عملکرد سایت خود را بهبود دهید و ترافیک سایتتون را با کیفیت هر چه بهتر ، بالا ببرید و کاربران زیادی را جذب نمائید .

آژانس سئو متاوبز

ما آژانس سئوی معمولی شما نیستیم

از طریق تحقیقات مستمر خود در مورد نحوه خزیدن، رندر، فهرست‌بندی و رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها توسط موتورهای جستجو، ما به مهارتی دست یافته‌ایم که ما را از رقبا پیشی می‌گیرد. نحوه برخورد ما با سئو فنی برای هر پروژه متفاوت است – به این ترتیب ما می‌توانیم کیفیتی را ارائه دهیم که در صنعت سئو بی‌نظیر است.

روشی که ما خدمات سئوی فنی خود را ارائه می کنیم کاملاً به نیاز شما بستگی دارد. این بدان معناست که ارزیابی ما از سلامت فنی فعلی وب‌سایت شما، بیانیه کاری ما، حتی نحوه ارائه توصیه‌ها، با تعداد توسعه‌دهندگان، KPIهای فعلی یا جدول زمانی شما برای سه ماهه آینده مطابقت دارد.

از طریق سالها تجربه، ما سیستمی برای برنامه ریزی و اجرای خدمات فنی سئو ایجاد کرده ایم که نتایج بی نظیری به همراه دارد.

چقدر ما متفاوتیم

رویکرد سفارشی

ما راه حل های آماده سئو را نمی فروشیم. ما “بسته های” سئو را ارائه نمی دهیم و روی نگهدارنده کار نمی کنیم. ما لینک نمی سازیم و محتوا را بهینه نمی کنیم، زیرا کاملاً روی جنبه فنی سئو متمرکز شده ایم. ما برای تخصص بی نظیری که نتیجه تخصص است تلاش می کنیم.

تحقیقات پیشرفته

ما یک تیم تحقیق و توسعه بی‌سابقه برای پیشبرد صنعت سئو ایجاد کرده‌ایم – ابتدا با تحقیقات خود در مورد SEO JavaScript، سپس در مورد رندر، نمایه‌سازی و محدودیت‌های موتورهای جستجو. ما از این دانش برای تهیه استراتژی های سئوی سفارشی استفاده می کنیم که ما را به آژانس سئو فنی منحصر به فرد و سفارشی تبدیل می کند که مایل بیشتری را طی می کند.

صحبت کردن به زبان شما

در طول سال ها، ما یک رویکرد منحصر به فرد برای SEO فنی ایجاد کردیم. ما می دانیم که پروژه های موفق بر اساس ارتباطات کارآمد ساخته می شوند، بنابراین تمرکز خود را بر حمایت از تیم توسعه شما در انجام وظایف روزانه خود قرار می دهیم و توصیه های خود را آماده می کنیم تا هدف، اولویت و اجرا برای آنها مشخص باشد.

شفافیت کامل

استراتژی و دامنه کاری ما همیشه بر اساس نیازهای تجاری شما تعیین می شود. در طول این همکاری، ما نتایج را در شرایط تجاری گزارش می‌کنیم تا ببینید آنچه که دست در دست تیم توسعه‌تان پیاده‌سازی می‌کنیم چگونه تأثیر مستقیمی بر سود شما دارد.

خدمات سئو فنی

خدمات بهینه سازی و سئو تکنیکال مجموعه متاوبز 

خدمات فنی سئو چیست؟

اگرچه رتبه بندی جستجو یک معیار کلیدی موفقیت برای هر پروژه سئو فنی است، سئو فنی بسیار بیشتر از راهی برای جذب بازدیدکنندگان ارگانیک بیشتر است. 

خدمات سئو فنی در متاوبز شامل:

  1.  بهینه سازی وب سایت شما با بهبود روش خزیدن
  2. درک اهداف تجاری شما برای وب سایت
  3. تجزیه و تحلیل پشته فناوری وب سایت شما و پیاده سازی آن
  4. بررسی ساختار و محتوای وب سایت شما، هم برای نسخه های موبایل و هم برای نسخه دسکتاپ
  5. تشخیص اینکه چگونه موتورهای جستجو در حال حاضر صفحات شما را می خزند، رندر می کنند و ایندکس می کنند
  6. تجزیه و تحلیل اینکه چگونه موتورهای جستجو صفحات شما را درک می کنند، چگونه در حال حاضر رتبه بندی می شوند و اینکه آیا آنها هدف جستجو را برآورده می کنند
  7. آماده سازی و نظارت بر اجرای یک استراتژی ترکیبی برای به حداکثر رساندن ترافیک ارگانیک واجد شرایط به وب سایت و درآمد شما

در گذشته، بسیاری از وب سایت ها از نظر فنی چندان عالی نبودند. کمی واضح تر بود که کدام نوع محتوا ایندکس نمی شد. امروزه وب سایت ها از نظر فنی خوب هستند و مثل این است که نوار کیفیت کمی بالاتر است.

در حالی که خدمات فنی سئو کیفیت محتوای وب سایت شما را بهبود نمی بخشد، اما می توانند تعدادی از جنبه هایی را که برای کاربران شما به همان اندازه برای موتورهای جستجو مهم هستند، بهبود بخشند. به عنوان مثال می توان به سلامت ساختار محتوای وب سایت شما، قابلیت استفاده از نسخه موبایلی آن و سایر عناصر UX اشاره کرد.

 

1. خدمات سئو موبایل

در دنیای موبایل ، اول سئوی موبایل باید تمرکز اصلی شما باشد. گوگل در درجه اول به نسخه موبایلی وب سایت شما از زمان به روز رسانی ایندکس اول موبایل نگاه می کند، و باید مطمئن شوید که وب سایت شما هنگام مرور از یک دستگاه تلفن همراه در بهترین حالت خود قرار دارد.خدمات سئوی موبایل بر تقاطع تجربه کاربر تلفن همراه، برابری محتوا بین نسخه های موبایل و دسکتاپ شما، و اطمینان از وجود هیچ مانع فنی که مانع از خزیدن و نمایه سازی محتوای موبایل شما توسط موتورهای جستجو می شود، تمرکز دارد.

4.خدمات سئو بین المللی

حفظ نسخه های چند زبانه یک وب سایت می تواند بسیار چالش برانگیز و مستعد خطا باشد.خدمات سئوی بین المللی در مورد اطمینان از این است که موتورهای جستجو نسخه های زبان مناسب سایت شما را به کاربران کشورهای مختلف نشان می دهند و این کاربران دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند در وب سایت شما پیدا می کنند.

7.خدمات بهینه سازی خزیدن

خزنده های موتورهای جستجو باید بتوانند به راحتی به تمام صفحات ارزشمند وب سایت شما دسترسی داشته باشند.خدمات بهینه سازی خزیدن به سرعت کشف محتوای شما کمک می کند و مطمئن می شود که صفحات شما ایندکس شده و در نتایج جستجو نشان داده می شوند. ما به شما کمک می کنیم تا یک استراتژی خزیدن صدا را تهیه و اجرا کنید. هدف از بهینه‌سازی خزیدن کمک به خزنده‌های موتورهای جستجو است که به‌طور مؤثر وب‌سایت شما را هدایت کنند و مطمئن شوند که منابع را برای خزیدن صفحاتی که نباید ایندکس شوند، هدر نمی‌دهند.

10.تجزیه و تحلیل رقبا

یک نمای کلی از تاکتیک های بهینه سازی رقابت خود دریافت کنید و فرصت های تبدیل خود را تعیین کنید. مشاور فنی سئو ما عملکرد کلمات کلیدی رقابت شما، رتبه بندی موتورهای جستجو، حضور در رسانه های اجتماعی و مشخصات فنی و بک لینک را ارزیابی می کند. این فرآیندها به ما اجازه می‌دهد تا استراتژی‌هایی ایجاد کنیم که مزیت مشخصی را در بازار تخصصی مربوطه به شما ارائه دهد.

13.بهینه سازی سرعت

سرعت صفحه بر رتبه شما و مهمتر از آن بر تجربه آنلاین مشتریان شما تأثیر می گذارد. متخصصان فنی سئو ما فشرده سازی فایل را برای کاهش اندازه فایل های CSS، جاوا اسکریپت و HTML شما فعال می کنند. ما همچنین کد شما را بهینه می‌کنیم، تغییر مسیرها را کاهش می‌دهیم، از حافظه پنهان مرورگر استفاده می‌کنیم، از شبکه‌های توزیع محتوا (CDN) استفاده می‌کنیم و زمان پاسخگویی سرور را بهبود می‌دهیم.

16.تجزیه و تحلیل بک لینک

با SEO فنی برای تجارت الکترونیک و سایر پلتفرم ها، درک بهتری از قدرت آنلاین وب سایت خود و قابلیت های رتبه بندی جستجو کسب کنید. تیم ما تجزیه و تحلیل بک لینک را انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که شما لینک های دریافتی را از وب سایت های معتبر و معتبر دریافت می کنید. ما از منابع مختلف داده بک لینک برای شناسایی دامنه های ارجاع دهنده شما، بررسی اعتبار سایت آنها و تعیین میزان سهم اجتماعی صفحات پیوند دهنده استفاده می کنیم.

2. خدمات مهاجرت وب سایت

مهم نیست که تغییرات مربوط به مهاجرت وب سایت چقدر ناچیز به نظر می رسد، همیشه یک فرآیند پیچیده است که نیاز به برنامه ریزی دقیق و اجرای بی عیب و نقص دارد.خدمات مهاجرت وب‌سایت مستلزم گذراندن فرآیند مهاجرت همراه با تیم شما، به حداقل رساندن احتمال از دست دادن قابلیت مشاهده جستجو با جمع‌آوری تمام داده‌های لازم، آزمایش محیط مرحله‌بندی شما، و نظارت بر نتایج پس از راه‌اندازی است.

5.خدمات بهینه سازی داده های ساخت یافته

داده های ساختاریافته به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای سایت شما را بهتر درک کنند و به طور مناسب آن را در نتایج جستجو نشان دهند. در حالی که مزایای بسیاری دارد، پیاده سازی صحیح آن به تجربه، به ویژه در یک وب سایت بزرگ، نیاز دارد.سرویس‌های بهینه‌سازی داده‌های ساختاریافته شامل ممیزی نشانه‌گذاری طرحواره فعلی شما برای یافتن فضایی برای بهبود یا ایجاد استراتژی برای اجرای طرح‌واره از ابتدا است.

8.تجزیه و تحلیل متا داده ها

با متا تگ هایی که به طور موثر محتوای صفحه شما را برای بازدیدکنندگان وب و موتورهای جستجو توصیف می کند، دید آنلاین خود را بهبود بخشید و ترافیک بیشتری به دست آورید. Thrive SEO فنی را برای وردپرس انجام می دهد که شامل تجزیه و تحلیل و بهینه سازی توضیحات متا، برچسب های عنوان، کلمات کلیدی متا، ویژگی های alt و برچسب های روبات ها می شود. به این ترتیب، ما اطمینان می‌دهیم که هیچ ابرداده‌ای که استفاده نادرست است، نمی‌تواند به شدت به عملکرد SEO شما آسیب برساند.

11.بهینه سازی تصویر

تصاویر بزرگ عملکرد سایت شما را کاهش می دهند و بازدیدکنندگان صفحه را دور می کنند. با سئو فنی برای تجارت الکترونیک زمان بارگذاری سایت خود را کاهش دهید و مشتریان بیشتری جذب کنید. متخصصان ما فرمت فایل مناسب را انتخاب می‌کنند، ویژگی‌های alt شما را بهینه می‌کنند، اندازه فایل تصاویرتان را کاهش می‌دهند، از نقشه‌های سایت تصویر استفاده می‌کنند و افزونه‌های بهینه‌سازی تصویر را به حداکثر می‌رسانند.

14.نشانه گذاری داده های ساخت یافته

خزیدن، تفسیر و نمایش محتوای خود را با استفاده از نشانه گذاری طرحواره برای موتورهای جستجو آسان تر کنید. ما عناصر صفحه شما را برجسته می کنیم، تگ های داده را اختصاص می دهیم، HTML ایجاد می کنیم و نشانه گذاری طرحواره را به صفحه شما اضافه می کنیم. تیم ما از ابزار تست داده های ساختاریافته Google برای آزمایش نشانه گذاری شما و تشخیص هر گونه مشکل استفاده می کند.

17.مهاجرت وب سایت

انتقال وب سایت یک فرآیند حساس است. برای جلوگیری از از دست دادن ترافیک ارزشمند، یک برنامه مهاجرت قوی ایجاد کنید. ما مهاجرت وب سایت سازگار با سئو را انجام می دهیم، که شامل ارزیابی عملکرد تجزیه و تحلیل، نقشه برداری از همه URL های تغییر یافته از سایت قدیمی به دامنه جدید، به روز رسانی تمام لینک های داخلی، حذف محتوای تکراری، مدیریت 404 صفحه و نظارت بر ترافیک و رتبه بندی است.

3. تجزیه و تحلیل گزارش های سرور

بخش مهمی از سئو فنی تجزیه و تحلیل نحوه دسترسی کاربران و خزنده های موتورهای جستجو به وب سایت شما است.تجزیه و تحلیل گزارش‌های سرور می‌تواند مشکلات احتمالی مربوط به راه‌اندازی سرور یا دسترسی به صفحات شما برای خزنده‌ها را آشکار کند - جنبه‌های اساسی SEO فنی.

6.خدمات سئو EAT

تخصص، اقتدار و قابل اعتماد بودن، سه عاملی هستند که گوگل در وب سایت های کیفی به دنبال آنهاست. به عنوان صاحب وب سایت، باید مطمئن شوید که محتوای شما هدف مشخصی را بیان می کند که با هدف جستجو تنظیم شده است، و تخصص و شهرت شما به درستی در هر کجا که مناسب باشد در صفحات شما نمایش داده می شود.خدمات سئو EAT ما مستلزم این است که از رعایت دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت Google اطمینان حاصل کنید. ما به طور کامل وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و به دنبال راه هایی برای رسیدگی بهتر به آنچه کاربران شما به دنبال آن هستند و در عین حال هویت برند شما را در کانون توجه گوگل قرار می دهیم.

9.حسابرسی فنی SEO

ما یک ممیزی فنی جامع SEO را برای شناسایی و رفع مشکلات فنی سئو وب سایت شما انجام می دهیم. این ممیزی نقاط بازرسی حیاتی از جمله عملکرد موبایل، ساختار لینک داخلی، سرعت صفحه، نقشه سایت XML، فهرست بندی، خطاهای خزیدن، robots.txt و معماری سایت را پوشش می دهد. با استفاده از نتایج تجزیه و تحلیل، ما راه‌حل‌های کوتاه‌مدت و بلندمدتی را برای بهبود تجربه وب‌سایت بازدیدکنندگان و افزایش رتبه‌بندی Google شما ایجاد می‌کنیم.

12.خدمات فنی SEO برای مشاغل محلی

رتبه بندی جستجوی خود را بدون افزودن محتوای جدید بهبود بخشیددر این چشم‌انداز دیجیتال رقابتی، باید از آخرین تاکتیک‌های فنی سئو داخلی و به‌روزرسانی‌های الگوریتم برای افزایش سودآوری وب‌سایت خود مطلع باشید. درک اینکه سئوی فنی چیست و چه چیزی را می طلبد به شما این امکان را می دهد که مطمئن شوید صفحات وب شما هم برای کاربران آنلاین و هم برای عنکبوت های موتورهای جستجو ساختار یافته است.

15.تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی طرح اولیه استراتژی بازاریابی دیجیتال شما است. در مورد روندهای فعلی صنعت و رفتار مصرف کننده بینش دریافت کنید و از استفاده مناسب از کلمه کلیدی در سراسر وب سایت خود اطمینان حاصل کنید. متخصصان سئو ما جایگاه شما را مطالعه می کنند و ممیزی های فنی سئو را انجام می دهند تا رتبه کلمات کلیدی شما را تعیین کنند و صفحات وب شما را با عبارات جستجوی با عملکرد بالا بهینه کنند.

18.بازیابی پنالتی

پنالتی های گوگل می تواند محصول تغییرات الگوریتم یا سئو فنی کلاه سیاه برای وردپرس باشد. برای کمک به بازیابی شما از جریمه، کارشناسان سئوی ما از کنسول جستجوی گوگل استفاده می‌کنند تا تشخیص دهند که کدام نوع جریمه بر روی وب‌سایت شما تأثیر می‌گذارد، استراتژی‌های بک لینک شما را ارزیابی می‌کند و تغییرات در صفحات وب اصلی و محتوای خزی شده توسط Google را حل می‌کند. ما همچنین تمام تغییر مسیرهای شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که درست کار می کنند.

یک شرکت سئو فنی که به نتایج می رسد

عملکرد وب سایت خود را افزایش دهید و ترافیک ارگانیک بیشتری ایجاد کنید

سئو فنی برای وردپرس و سایر CMS ها برای موفقیت آنلاین بسیار مهم است. با در نظر گرفتن استراتژی سئو بهینه سازی فنی مناسب، می توانید مشکلات وب سایت را علامت گذاری کنید، اقدامات فوری برای حل آنها انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که همه عناصر سئو به درستی کار می کنند.

از خدمات فنی سئوی ما به نفع خود استفاده کنید و به رشد بلندمدت سودآوری دست یابید.

وقتی با شرکت سئوی فنی ما شریک می شوید، در اینجا انتظار دارید:

ممیزی های عمیق وب سایت

عملکرد وب سایت شما نتیجه متغیرهای مختلف است که به صورت هماهنگ کار می کنند. در Thrive، ما ممیزی جامع سایت را برای SEO فنی، کمپین پولی ، بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) ، نمایه بک لینک، تجزیه و تحلیل و رقابت شما انجام می دهیم. به این ترتیب، ما تصمیمات تجاری را با پشتوانه داده ها و تحقیقات می گیریم.

متخصصان فنی سئو

 تیم ما متشکل از متخصصان سئو دارای گواهینامه گوگل است که بر پروژه شما از ارزیابی تا تکمیل نظارت دارند. ما توصیه‌های سئوی فنی مبتنی بر داده را شناسایی، برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنیم و دانش به‌روز از روندهای صنعت را حفظ می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که خدمات ما نتایج را ارائه می‌دهد.

خدمات کامل راه حل های سئو

راه‌حل‌های سئوی متناسب با برند شما، وب‌سایت خود را در آینده محافظت کنید و نرخ نزدیک‌تری را به ارمغان بیاورید. ما خدمات فنی SEO را برای تجارت الکترونیک ، Shopify ، حق رای دادن ، آمازون و مشاغل محلی ارائه می دهیم . تیم ما هر چیزی را که عملکرد وب سایت شما را کند می کند حذف می کند، محتوای صفحه شما را بهینه می کند و برند شما را انسانی می کند تا هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران آنلاین جذاب باشد.

تجزیه و تحلیل و گزارش

عملکرد کمپین سئوی خود را پیگیری کنید و از تمام فعالیت های آنلاین خود مطلع باشید. تیم ما از تجزیه و تحلیل برای جمع آوری بینش های عملی و به دست آوردن نتایج مورد نظر شما استفاده می کند. ما همچنین مشاوره های منظم، به روز رسانی ایمیل و گزارش های ماهانه را ارائه می دهیم تا از نقاط قوت، ضعف و فرصت های بازاریابی خود آگاه باشید.

استراتژی های وب هدف گرا

در طول مشاوره اولیه، وضعیت فعلی کمپین، اهداف و انتظارات بازاریابی شما را تعیین و تجزیه و تحلیل می کنیم. به این ترتیب، ما اطمینان می‌دهیم که تمام تاکتیک‌های سئوی ما با اهداف شما همسو هستند. تیم ما همچنین از چندین روش توزیع برای افزایش سرنخ ها و ترافیک سایت شما استفاده می کند.

 

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون سئو تکنیکال سایت

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاه ها و سوالاتتان را با ما در میان بگذراید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس

شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9 الی 19)

واتساپ

پشتیبانی 24 ساعته

تلگرام

پشتیبانی 24 ساعته