خدمات افزایش بهینه سازی سرعت سایت

استراتژی که اغلب نادیده گرفته می شود

خدمات بهینه سازی سرعت وب سایت برای سئو عالی بسیار مهم است.

بدون اطمینان از بارگیری سریع وب سایت شما برای بازدیدکنندگان، سایت شما احتمالاً تبدیل و درآمد خود را از دست خواهد داد. تقریباً نیمی از جستجوگران وب ، تقریباً سه ثانیه صبر میکنند دیگر بیشتر از این تایم صبر نمیکنند تا یک صفحه قبل از بازگشت به سایت دیگر بارگذاری شود. آیا سایت شما به اندازه کافی سریع است که کاربران را در اطراف نگه دارد؟ اگر نه، خدمات بهینه سازی افزایش سرعت سایت از MetaWebz می تواند کمک کند. با مشاوران فنی سرعت سایت در ارتباط باشید .

آیا می خواهید با بهبود سرعت وب سایت خود، تجربه کاربری و رتبه سایت خود را افزایش دهید؟

گروه متاوبز می تواند به شما در این زمینه کمک کند. برخی از اثراتی که پس از اجرای خدمات ما مشاهده خواهید کرد عبارتند از کاهش نرخ پرش و طولانی شدن زمان در صفحه.

خدمات بهینه‌سازی سرعت وردپرس ما می‌تواند به شما در حل مشکلات سایت کند، رفع مشکلات Core Web Vitals ، امتیاز بالاتر در Google PageSpeed Insights، عیب‌یابی مشکلات backend کند، بهینه‌سازی سرعت پرداخت و فقط سایت های فروشگاهی مانند ووکامرس ، پرستاشاپ و …. کمک کند.

برای دریافت ممیزی رایگان سرعت سایت فرم را تکمیل کنید که در آن یکی از تیم ما سایت شما را بررسی می کند و راهنمایی می کند که چگونه می توانیم به اهداف شما کمک کنیم و مشکلات سرعت شما را حل کنیم >> یا با کارشناسان سرعت سایت در ارتباط باشید .

فرم به زودی

چرا سرعت سایت مهم است؟

طراحی سایت متاوبز

اگر در این صفحه هستید، احتمالاً مشکلی با کندی بارگذاری وب سایت خود روبرو هستید یا به دنبال افزایش سرعت آن تا حد ممکن هستید ، اگر خودتان یک وب سایت را باز کنید و آن کند بارگذاری شود، به سرعت صبر خود را از دست خواهید داد و به جای دیگری خواهید رفت.حتی وب سایت خود شما ، هیچ تفاوتی ندارد.

اگر سایت شما دیر بارگذاری می شود، بالقوه و حتی مشتریان فعلی شما را آزار می دهد. گوگل وب سایت های کند را دوست ندارد و به طور عمومی اعلام کرده است که وب سایت های کند رتبه بالایی در نتایج جستجو نخواهند داشت. تجربه ما از کار با مشتریان در زمینه SEO آنها نیز این موضوع را تأیید کرده است.

معیارهای Core Web Vitals گوگل که در اواسط سال 2020 منتشر شد، تاکید بیشتری بر سرعت سایت و بارگذاری سریع وب سایت ها داشت.

آنها نشان داده اند که سرعت سایت نقش مهمتری در سئو و الگوریتم ارگانیک آنها در آینده خواهد داشت.

مخالفت با این واقعیت سخت است که یک سایتی با بارگذاری کند تأثیر منفی زیادی بر عملکرد کلی کسب و کار، نام تجاری و نتیجه نهایی شما دارد.

بهبود سرعت سایت نسبتاً ساده است و در سطح بالا مستلزم بررسی وضعیت فعلی سایت و اجرای مجموعه ای از سرعت سایت و بهترین شیوه های فنی است. اجرای برخی از فرآیندهای تعمیر و نگهداری تکراری ساده نیز تضمین می کند که سایت شما در آینده سریع بارگذاری می شود.

در متا سرعت ، ما وب‌سایت‌های با بارگیری کند را اصلاح می‌کنیم و همچنین وب‌سایت‌های سریع را تنظیم می‌کنیم تا هرچه سریع‌تر بارگذاری شوند.

تفاوت بین سرعت صفحه و سرعت سایت

سرعت صفحه و سرعت سایت هر دو به سرعت بارگیری محتوای وب سایت شما مربوط می شود، اما تفاوت فنی بین این دو عبارت وجود دارد.
سرعت صفحه به سرعت بارگیری محتوای یک صفحه خاص اشاره دارد.( مثلا شما سایتتان فروش موبایل هستش ، میخواهید صفحه دسته بندی یا برند موبایل اپل بهبود پیدا کنه ) ممکن است به این صورت تعریف شود:
زمان بارگذاری صفحه: چقدر طول می کشد تا محتوای یک صفحه به طور کامل نمایش داده شود. میانگین زمان بارگذاری صفحه 10.3 ثانیه است.
زمان برای اولین بایت: چه مدت طول می کشد تا مرورگر اولین بایت اطلاعات را از سرور شما دریافت کند
سرعت سایت اندازه گیری سرعت بارگیری کل وب سایت شما است. با گرفتن میانگین سرعت صفحه برای نمونه ای از بازدیدهای صفحه در سایت شما محاسبه می شود.

سرعت وب سایت یک اصطلاح کلی تر است که برای توصیف سرعت بارگیری سایت شما استفاده می شود و همچنین ممکن است به عنوان مترادف سرعت سایت استفاده شود.

سرعت صفحه، سرعت سایت و سرعت وب سایت عباراتی نزدیک به هم هستند و همگی بر تجربه کاربری و رتبه بندی سایت شما تأثیر می گذارند.

چرا خدمات بهینه سازی سرعت وب سایت برای موفقیت وب سایت مهم هستند؟

خیلی ساده بهتون بگم ! این نه تنها چیزی است که بازدیدکنندگان سایت شما می‌خواهند، بلکه همان چیزی است که گوگل می‌خواهد. بین سرعت صفحه و سئو ارتباط خیلی قویی وجود دارد و دقیقاً به همین دلیل است که صفحات شما باید سریع بارگذاری شوند.

وظیفه اصلی گوگل این است که نتایج جستجویی را به کاربران نشان دهد که به بهترین وجه با جستارهای آنها مطابقت داشته باشد. موتورهای جستجو نه تنها صفحاتی را با محتوایی ارائه می دهند که به بهترین وجه با جست و جوی کاربر مطابقت دارد، بلکه می خواهند وب سایت هایی را نیز نمایش دهند که تجربه کاربری عالی را ارائه می دهند. و شما آن را حدس زدید – سرعت صفحه بخشی از یک تجربه کاربری عالی است.

سایر عوامل تجربه کاربر شامل مواردی مانند خوانایی و سهولت پیمایش یک فرآیند در سایت شما است.

صفحاتی که به سرعت بارگذاری می‌شوند برای بازدیدکنندگان سایت جذابیت دارند، نرخ پرش را کاهش می‌دهند – یکی دیگر از شاخص‌هایی برای گوگل که آیا سایت شما سایت خوبی است یا خیر.

هنگامی که سایت شما به کندی بارگذاری می شود ( بیش از 3 ثانیه طول می کشد تا به طور کامل بارگذاری شود)، کاربران ناامید می شوند و از وب سایت شما خارج می شوند تا وب سایتی را پیدا کنند که اطلاعات مورد نیاز آنها را سریعتر ارائه دهد.

اگر کاربران به طور مداوم از سایت شما پرش کنند، گوگل متوجه می شود و شما شاهد کاهش رتبه بندی موتورهای جستجو خواهید بود. دلیل آن این است که گوگل بین نرخ پرش بالا و تجربه کاربری بد ، ارتباطی می بیند، بنابراین شما را در رتبه بندی سقوط می کند.

اگر کاربران به اندازه کافی در وب سایت شما نمی مانند تا محتوای شما را بخوانند، گوگل به این نتیجه می رسد که نباید وب سایت خیلی خوبی باشد. آن‌ها (یا بازدیدکنندگان سایت شما) نمی‌دانند که شما می‌توانید یکی از بهترین وب‌سایت‌ها را با بهترین محتوا داشته باشید، اما زمان کم بارگذاری شما باعث شد تا از تجربه وب‌سایت شما جلوگیری کنند.

این باعث می شود سرعت صفحه حتی مهم تر شود. سرعت وب سایت می تواند در وهله اول کاربران را از ورود به سایت شما باز دارد، به این معنی که آنها در مورد کسب و کار شما، محصولات و خدمات شما را نمی بینند، یا اطلاعات مفید شما را نمی خوانند. بیشتر از همه، آنها تبدیل نمی شوند.

آیا موبایل دخیل است؟

در ژانویه 2018، گوگل به‌روزرسانی سرعت خود را اعلام کرد که می‌گوید سرعت موبایل اکنون یک فاکتور رتبه‌بندی است. به همین دلیل، رتبه بندی دسکتاپ و موبایل شما به دلیل سرعت سایت می تواند تغییر کند.

این بدان معنی است که هنگام بهینه سازی سرعت وب سایت، مهم است که موبایل را نیز در نظر داشته باشید.

بهینه سازی سرعت صفحه برای دستگاه های تلفن همراه به همان روشی که در دسکتاپ انجام می شود عمل می کند. و البته، شما می خواهید در وهله اول اطمینان حاصل کنید که سایت شما برای موبایل واکنش گرا است! این بدان معنی است که وب سایت شما در صفحه نمایش های کوچکتر نیز مؤثر و آسان است!

چرا بهینه سازی مداوم سرعت سایت را در نظر بگیریم؟

همانطور که گوگل و سایر موتورهای جستجو به تکامل خود ادامه می دهند، برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است که بهینه سازی سرعت سایت به طور مداوم در اولویت قرار گیرد. علاوه بر این، تکامل سایت – از جمله به‌روزرسانی‌های پلاگین و CMS، از شما می‌خواهد تا با ممیزی‌های سرعت صفحه همراه باشید.
بهینه سازی سرعت سایت یک سرویس فنی است که نیازمند زمان اختصاصی از توسعه دهندگان خبره برای کشف مشکلات پنهان در کد است که ممکن است سرعت سایت شما را کند کند.
احتمالاً در طول زمان، سودهای بزرگتر و افزایشی را خواهید دید، اما سودهای کوچک و افزایشی سرعت صفحه سایت شما را کنترل می کند.

مزایای بهینه سازی سرعت سایت

هنگامی که به بهینه سازی سرعت سایت فکر می کنید، چند مزیت اصلی به ذهن شما میرسد :

رتبه بندی گوگل بهبود یافته است
گوگل سرعت صفحه را به عنوان یک عامل رتبه بندی در نظر می گیرد، بنابراین مهم است که سایت خود را بهینه نگه دارید. زمانی که سایت شما به سرعت برای کاربران بارگیری می شود، شانس بیشتری برای رتبه بندی بالاتر در جستجو خواهید داشت زیرا تجربه خوبی را برای کاربران فراهم می کنید.

کاربران زمان بیشتری را در سایت شما صرف خواهند کرد
از آنجایی که صفحات با بارگذاری سریع، رضایت فوری را برای کاربران فراهم می کنند، اگر صفحات شما به سرعت بارگذاری شوند، مدت بیشتری در سایت شما باقی خواهند ماند. این نیز با مزیت بعدی همراه است.

کاربران به سایت های رقیب باز نمی گردند
یکی از دلایل اصلی پرش کاربران به سایت رقیب این است که سایت بارگیری نمی شود. اگر سایت شما به سرعت بارگیری می شود و کاربران می توانند اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند، دلیلی وجود ندارد که آنها به وب سایت رقیب بازگردند.

افزایش سرنخ، تبدیل و درآمد در طول زمان
با رتبه‌بندی بالاتر به دلیل زمان بارگذاری سریع، بازدیدکنندگان بیشتر سایت در سایت شما باقی می‌مانند، و موارد دیگر – وقتی با بهینه‌سازی سرعت وب‌سایت yoru همراه باشید، در طول زمان شاهد افزایش سرنخ‌ها، تبدیل‌ها و درآمد خواهید بود.

تماس با کارشناس

شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9 الی 19)

واتساپ

پشتیبانی تایم کاری

تلگرام

پشتیبانی 24 ساعته