سئوکار - متخصص سئو در متاوبز

متخصص سئو، پلی برای صعود

درخواست متخصص سئو با بهترین نتیجه امکان پذیر شد. با متاوبز در بالاترین رنک های گوگل دیده شوید.

دیده شدن در دنیای امروز، کلید اصلی برای کسب درآمد است. در دنیای اینترنت و سایت ها، متخصص سئو کسی است که می‌تواند شما را به دیگران نشان دهد. روزانه میلیون ها کاربر در حال استفاده از اینترنت و گشت و گذار در سایت های مختلف هستند. بسیاری از خریدها و خدمات اینترنتی انجام می‌شود و پول بسیار زیادی در این فضا در حال گردش است. در واقع اینترنت را یک پاساژ بزرگ تصور کنید که کاربران آن مانند مشتریان در آن حضور دارند. افرادی که مغازه های بهتر و در دسترس تری دارند، فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتری هم دارند. آیا شما هم می‌خواهید در این گنج بزرگ سهیم شوید و بیشتر در معرض دید باشید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

سئو چیست و چه کار می‌کند؟

خیلی از افراد جامعه هنوز به مفهوم سئو آشنایی ندارند و نمی‌دانند متخصص سئو دقیقا چه کار می‌کند. مبحث سئو یک دنیای بزرگ و یک دانش بسیار تخصصی است. روزانه چندین سایت و صفحه اینترنتی درست می‌شود. برای یک موضوع هزاران سایت وجود دارد. شرکت گوگل برای دسترسی مفیدتر و بهتر کاربران به مطالب سایت ها، شروع به دسته بندی آنها کرد. همین حالا صفحه گوگل را باز کنید و یک عبارت را به دلخواه جستجو کنید. مثلا بنویسید خرید موبایل و یا دستور پخت فلان غذا، مشاهده می‌کنید که چند سایت در ابتدا قرار دارند. طبق آمار، بیش از 90 درصد کاربران گوگل روی 3 سایت اول در صفحه جستجو کلیک می‌کنند.
خب چه چیزی باعث می‌شود آن سایت ها در رتبه های اولیه باشند؟ خون آنها رنگی است؟ پول پرداخت کرده اند؟ خیر، آنها مجموعه از اقدامات موثر، دقیق و منظم را در طول یک مدت زمان انجام داده اند تا به این جایگاه رسیده اند. این اقدامات موثر، سئو نام دارد. SEO اختصاری از عبارت Search Engine Optimization است. این کلمه به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. به زبانی ساده تر، موتورهای جستجوگر مانند گوگل یک الگوریتمی برای انتخاب و بالا آوردن سایت ها دارد. سئو، مجموعه ای فعالیت ها است که سایت مورد نظر را در این الگوریتم قرار داده و باعث بالا آمدن آن می‌شود.

سئو چیست؟
سئو چیست؟

چرا به متخصص سئو نیاز داریم؟

قطعا اولین سوالی که خیلی از افراد می‌پرسند، این است که چرا به متخصص سئو سایت نیاز داریم؟ همانطور که می‌دانید امروزه اینترنت بزرگ ترین بازار جهانی است. برای اینکه بتوان در این بازار جهانی و پر از فرصت کسب درآمد، سهمی داشته باشیم، اولین قدم راه اندازی سایت است. درست کردن و ساخت یک ساخت مانند ساخت یک ساختمان بزرگ و پیچیده است. در این ساختمان، کارشناس سئو سایت، حکم مدیر آن را دارد. کارشناس مدیریت می‌کند که همه چیز سر جای خودش باشد و همچنین اقداماتی را انجام می‌دهد که نمای ساختمان برای جذب مشتریان جذاب باشد.
تصور کنید یک سایت فروشگاهی راه اندازی کرده اید و بهترین محصولات را با ارزان ترین قیمت در آن گذاشته اید. تا زمانی که کسی به سایت شما وارد نشود و در آن حوزه کاری بازدید نداشته باشید، هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. در سایت های غیر فروشگاهی هم به همین صورت است. همه چیز در اینترنت بر محور بازدید کاربران می‌چرخد. شما به یک فوق تخصص سئو نیاز دارید که پای کاربران را به سایت شما باز کند و شما را به رنک های بالای گوگل برساند. پس در واقع نیاز شما به چنین شخصی از نان شب هم واجب تر است.

نیاز به متخصص سئو
نیاز به متخصص سئو

کارشناس سئو چه کاری انجام می‌دهد؟

فعالیت های متخصص سئو چیست؟ زمانی که با چنین شخصی قرارداد بستید، انتظار چه کارهایی را باید از او داشته باشید؟ سئوکار شخصی است که با دانش سئو آشنایی دارد. این شخص به خوبی باید اقدامات مهم در سئو را بداند و بر این دانش تسلط کافی داشته باشد. در واقع کار یک سئوکار این است که سایت شما را در یک یا چند کلمه کلیدی مشخص، به رتبه های بالای گوگل می‌رساند. به عنوان مثال اگر شما فروشنده موبایل باشید، سئوکار باید بتواند کاری کند، زمانی که یک کاربر کلمه فروش موبایل را در اینترنت جستجو می‌کند، با سایت شما مواجه شود. و یا اگر سایت های خدماتی دارید مثلا، روانشناس هستید، از یک سئوکار می‌خواهید سایت شما را در جستجوی مربوط به مشکلات روانشناسی در میان سایت های شاخص قرار دهد.
سئوکار در مرحله اول یک دسترسی از سایت شما در اختیار می‌گیرد. سپس فعالیت خود را آغاز می‌کند. با توجه به سختی و آسانی کار، فعالیت های این شخص متفاوت است. گاهی اوقات حوزه کاری شما جزو حوزه های شلوغ و پر رقیب است. در این حالت کار سئوکار نیز بیشتر می‌شود. این شخص باید تیم سازی کند، تولید محتوای منظم و دقیق داشته باشد، رپورتاژهای به موقع را انجام دهد. لینک ها را ساماندهی کند و از لینک های خارجی و داخلی بهره ببرد. اگر فکر می‌کنید می‌توانید کار کارشناس سئو را انجام دهید، سخت در اشتباهید، این کار، علاوه بر دانش نیاز به تجربه دقیق هم دارد.

هزینه ی سئو کار چقدر است؟

قطعا هزینه یکی از مهمترین بخش های هر کاری است. میزان هزینه متخصص سئو یک رقم مشخص و دقیق نیست. اینگونه نیست که بتوان گفت برای این کار اینقدر هزینه لازم است. هزینه یک پروژه سئو به پارامترها و ویژگی های مختلفی بستگی دارد. 

اولین پارامتر، میزان دانش سئوکار است. افراد مبتدی و تازه کار قاعدتا دریافتی های کمتری دارند. 

دومین مسئله، مربوط به هزینه های جانبی است. به عنوان مثال، هزینه ریپورتاژ، هزینه‌ی نویسندگان و تولید کنندگان محتوا و دیگر موارد. 

و سومین پارامتر تاثیرگذار در هزینه سئو، بحث سختی و آسانی پروژه و کلمه کلیدی است. اگر حوزه کاری شما برای سئو شدن راحت تر باشد، قطعا از هزینه ها کم خواهند شد.

مسئله ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر، هزینه ای بابت سئو و سئوکار پرداخت می‌کنید، آن پول را از دست رفته تصور نکنید. در واقع هزینه های سئو به نوعی یک سرمایه گذاری مهم و بزرگ است. قطعا اگر بودجه خوبی برای آن در نظر گرفته باشید، هزینه های شما در قالب سود در پایان کار به جیب شما بر خواهد گشت. سئو می‌تواند کاری کند که پول پارو کنید و نگران هزینه ها نباشید.

درخواست متخصص سئو از بهترین مرجع؛ مجموعه متاوبز

اگر به دنبال فوق متخصص سئو هستید، درست به وسط هدف زده اید. مجموعه متاوبز می‌تواند شما را به بالاترین قله های دیده شدن ببرد. همانطور که گفته شد، سئو سایت یکی از مهمترین و حساس ترین بخش ها در هر سایتی است. اگر شخصی را برای قبول کردن این مسئولیت بزرگ انتخاب کنید که این شخص دانش و توانایی کافی برای رسیدن به اهداف مورد نظر را داشته باشد، کار خراب می‌شود. اگر سایتی از ابتدا بد سئو شده باشد، زحمت و هزینه‌ی بیشتری لازم است تا دوباره به روال عادی بازگردانده شود.
پس توصیه ما به شما این است. کار را به کاردان بسپارید. اگر نمی‌دانید چگونه می‌توان یک سئوکار متخصص، حرفه ای و قابل اطمینان را پیدا کرد، نگران نباشید. مجموعه متاوبز از افراد متخصص و حرفه ای تشکیل شده است که راه را بلد هستند و تجربه‌ی طی کردن این مسیر را بارها و بارها داشته اند.

 نکته مثبت همکاری با متاوبز، کاهش هزینه هاست. درخواست متخصص سئو در این مجموعه با قیمت های بسیار منصفانه و معقولانه انجام می‌شود. کافی است یک بار تجربه کنید.

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون سئو سایت 

متخصصان حرفه ای سئو متاوبز خدمات سئوی پیشرفته و نتیجه گرا به شما ارائه می دهد. با خدمات سئو متاوبز می توانید سایت خود را در صفحه ی اول ببینید.

بودجه خدمات سئو برای هر شرکتی متفاوت است. در متاوبز با توجه به کلمات انتخابی شما، مدت زمان مورد نیاز تا رسیدن به نتیجه، عمر دامین و سلامت فنی سایت به صورت ماهانه اعلام می شود. 

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاه ها و سوالاتتان را با ما در میان بگذراید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس

شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9 الی 19)

واتساپ

پشتیبانی تایم کاری

تلگرام

پشتیبانی 24 ساعته