پرستاشاپ و خدمات فروشگاه ساز آنلاین پرستاشاپ فارسی

پرستاشاپ به کارآفرینان به شرکت ها اجازه می دهد تا به راحتی تجارت خود را در مقیاس بزرگتر ایجاد و گسترش دهند. میخواهید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای و بسیار بزرگ داشته باشید ، راه اندازی آسان یک فروشگاه حرفه ای و بزرگ را با تیم متاوبز تجربه کنید . آخرین نسخه های پرستاشاپ را در اینجا دانلود کنید.

از کجا شروع کنیم؟

اگر می خواهید یک فروشگاه راه اندازی کنید و نمی دانید از کجا شروع کنید . ما در اینجا اطلاعاتی که شما برای شروع لازم دارید در اختیارتان قرار میدهیم. از تاریخچه پرستاشاپ تا نصب و راه اندازی پرستاشاپ و رفع مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید.

خدمات پرستاشاپ فارسی

پرستاشاپ چیست؟

قبل از صحبت در مورد نحوه استفاده از پرستاشاپ، اجازه دهید ابتدا به چیستی آن بپردازیم. همانطور که قبلا ذکر شده است، prestashop یک راه حل نرم افزاری است که برای ساخت وب سایت های تجارت الکترونیک طراحی شده است. این برنامه توسط یک شرکت خصوصی تأسیس شده است و منبع باز است. این به معنی این است که شبکه بزرگی از داوطلبان وجود دارد که زمان، مهارت ها و انرژی خود را برای بهبود پرستاشاپ سرمایه گذاری می کنند. و بیش از 270,000 فروشگاه با پرستاشاپ راه اندازی شده اند و تعداد آن هر روز بیشتر می شود.

نمودار تعداد سایتهایی که با پرستاشاپ راه اندازی شده اند

این نرم افزار با تمام قابلیت های مورد نیاز برای ساخت یک فروشگاه آنلاین ارائه می شود:

 1. محصولات ، سفارشات و مشتریان را مدیریت کنید
2. پرداخت، حمل و نقل، مالیات و سایر الزامات قانونی
3.گزینه های بازاریابی از جمله سئو ، کد تخفیف ، پیشنهادات ویژه ، بازاریابی ایمیلی
4.گزارش دقیق از تمامی قسمت های فروشگاه اینترنتی شما
5.راه هایی برای گسترش ، بین المللی کردن و سفارشی کردن فروشگاه شما

باید در نظر داشته باشید که بیش از 310 قابلیت تخصصی فروشگاهی در نسخه پرستاشاپ 1.6 و بیش از 450 قابلیت اساسی در پرستاشاپ 1.7 وجود دارد.

فروشگاه خود را شخصی سازی کنید

موضوعات ، ویژگی های خاص و هر چیز دیگری را که فروشگاه تجاری شما نیاز دارد میتوانید اضافه کنید.

فروشگاه خود را مدیریت کنید

همه چیز را از پیشخوان وب سایت خود مدیریت کنید مانند : کاتالوگ محصولات ، سفارشات ، پرداخت ها ، محموله ها و داده ها.

فروش خود را افزایش دهید

کسب و کار خود را با پرستاشاپ رشد دهید و کمپین های بازاریابی را برای دستیابی به مشتریان بیشتر راه اندازی کنید.

فروشگاه خود را بین المللی کنید

با یک فروشگاه چند زبانه و گزینه های چند ارزی بازارهای بین المللی و جدیدی را به دست آورید.

خدمات پرستاشاپ در متاوبز

متخصصان مجموعه متاوبز در تمامی مراحل از نصب و راه اندازی تا مشاوره و آنالیز ، افزایش فروش و توسعه فروشگاه حرفه ای شما همراه شماست.

سئو خارجی

نصب و پیکربندی

نصب پرستاشاپ و راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی با پرستاشاپ فارسی نصب پرستاشاپ 1.6 یا 1.7 به همراه تنظیمات اولیه برای تمامی کسانی که یک فروشگاه حرفه ای نیاز دارند .
راه اندازی و تنظیمات اولیه پرستاشاپ توسط متخصصین متاوبز در کمترین زمان و با هزینه مناسب صورت می گیرد.

طراحی قالب پرستاشاپ

ما قالب پرستاشاپی عرضه نمیکنیم و چه قالب رایگان پرستاشاپ چه قالب حرفه ای ، یعنی قالبی نمی‌فروشیم . فقط برای شما طراحی میکنیم و تا جایی که امکان دارد میخواهیم هر مشتری یک قالب مجزا برای خود داشته باشد این یعنی تقلید نکردن فروشگاه ها از یک دیگر و عملاً اگر کسی نیاز داشت فروشگاهش مشابه آن باشد برایش طراحی می شود . هر کاربر بهتر است یک قالب یونیک و مختص به مجموعه خودش را داشته باشد . طراحی قالب پرستاشاپ در متاوبز به دو صورت انجام میشود به صورت طراحی با المنتور و طراحی پرستاشاپ با کدنویسی . جهت طراحی سایت پرستاشاپ و مشاوره کلیک کنید .

ریدیزاین یا باز طراحی سایت پرستاشاپی شما

شاید از کنار مغازه ای عبور کرده باشید و ناگهان مجذوب دکور و دیزاین ویترین آن فروشگاه یا مغازه شوید و همین زیبایی ها باعث می‌شود که شما به سمت فروشگاه بروید . شاید چیزی لازم نداشته باشید ولی با ترفند مغازه دار ، توجه شما جلب شد و شما وارد مغازه شدید . شما هم می‌تواند از این ترفند برای سایتتان استفاده کنید وقتی کسی وارد سایت شما می شود ، مجذوب زیبایی و طراحی سایت شما شود و مدت ها در سایت شما بماند و از صفحات دیگر هم دیدن کرده و در نهایت از خدمات و یا محصولاتی که شما ارائه میدهید استفاده نماید. ما در کنار شما هستیم تا در صورت نیاز ، سایت شما را باز طراحی کنیم .

شخصی سازی و توسعه

کارشناسان متاوبز آماده ارائه خدمات تخصصی توسعه و شخصی سازی فروشگاه به شما هستند.

سئو پرستاشاپ

خدمات سئو و بهبود رتبه

با بهره بردن از تخصص ، کارشناسان سئو مجموعه متاوبز در زمینه های تبلیغات ادوردز گوگل ، سئو تکنیکال ، سئو محلی ، سئو داخلی ، سئو خارجی و ... رتبه خود را در گوگل بهبود دهید و شاهد رونق فروشگاه خود باشید.

آنالیز سایت و ارائه استراتژی مناسب

کارشناسان متاوبز با سال ها تجربه سایت شما را آنالیز کرده و استراتژی مناسب با کسب و کار و فروشاه شما را به شما ارائه می دهد.

طراحی سایت متاوبز

آموزش پرستاشاپ

فعلا در حال حاضر در مجموعه متاوبز همچین خدماتی جهت آموزش تخصصی پرستاشاپ انجام نمی‌شود . اگر مجموعه ای نیاز داشته باشد با این نرم افزار پرستاشاپ آشنا شود و بتواند با پیشخوان مدیریتی پرستاشاپ آشنا شود میتواند با مشاوران پرستاشاپی تماس بگیرد آن ها به شما آموزش مقدماتی به صورت آنلاین میدهند . جهت اطلاع بیشتر می‌توانید به مقالات پرستاشاپ مراجعه فرمائید . کارشناسان ما سعی دارند تا تمام آموزش ها و نکات لازم برای کار با فروشگاه ساز پرستاشاپ را در اختیار شما عزیزان قرار دهند تا بتوانید به نحو احسن از این فروشگاه ساز بهره ببرید.

مهاجرت سایت پرستاشاپی

این خدمت به زودی فعال میشود .

پشتیبانی پرستاشاپ در متاوبز

پشتیبانی برای پرستاشاپ به صورت 3 پلن مختلف و جدول زیر می‌باشد ، شما حق انتخاب هر مواردی را در ستون مختص خود را دارید و در آخر برای شما همان موارد انجام می‌شود.

تفاوت پرستاشاپ و وردپرس ؟ کدام ؟

در مقاله تفاوت پرستاشاپ و وردپرس برای شما به صورت کاملاً مختصر نوشته شده و شما میتوانید در این مقاله جواب سوال خود را بگیرید .

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون پرستاشاپ

می توانید با متخصصان پرستاشاپ متاوبز در ارتباط باشید و شما را به صورت کامل راهنمایی میکنند هر فروشگاه دارای چندین محصول و شاخه و … می‌باشد بنابراین دیتابیس هر فروشگاهی از نظر حجم متفاوت هست و باید توسط مشاور پرستاشاپ انجام شود ، تا به شما یک هاست مناسب معرفی نمایند .

در بالا ما به شما مقاله ای معرفی کردیم و می‌توانید به آن مراجعه کنید ولی به صورت مختصر اگر محصولات زیادی دارید ، از پرستاشاپ استفاده کنید ولی اگر محصولات کمی دارید از ووکامرس وردپرس استفاده نمائید .

تماس با کارشناس

شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9 الی 19)

واتساپ

پشتیبانی 24 ساعته

تلگرام

پشتیبانی 24 ساعته