کسب درامد از پیاده روی با AMAZY !

پیاده روی با AMAZY
چکیده مطلب
با AMAZY پیاده روی کنید و کسب درامد کنید. با ورزش کردن و لذت بردن از هوای تازه، و با دریافت (توکن بازی AMAZY) به کسب درآمد بپردازید. در ادامه مقاله به شما خواهیم گفت که چطور ان اف تی AMAZY رو به دست بیاورید.
دسترسی آسان به مطالب

پروژه ی AMAZY چیست؟ و چه هدفی دارد؟

AMAZY یک برنامه تناسب اندام چالش برانگیز با ویژگی های بازی است. در اینجا کفش‌های کتانی مجازی مرسوم می‌پوشید و برای به دست آوردن ژتون‌های AMT پیاده‌روی میکنید و یا میدوید. بیشتر حرکت کنید تا کفش‌های کتانی خود را تقویت کنید یا کفش‌های جدید بخرید.  در AMAZY بازیکنان می توانند به صورت تیمی راه بروند یا آهسته بدوند. هر کاربر می تواند کفش های کتانی را در بازار درون برنامه ای خریداری، بفروشد یا اجاره کند.

هدف اصلی تیم AMAZY این است که مردم از صفحه‌نمایش‌هایشان دور شوند و با توجه به علاقه روزافزون آنها به ارزهای دیجیتالی ، چنین بازی‌هایی می‌توانند مفید باشند. این پروژه جدید در حال حاضر توانسته حمایت اینفلوئنسرها، افراد مشهور و وبلاگ‌نویسان زیادی را به دست آورد.

برای دستیابی به اهداف پروژه، AMAZY اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام NFTها و تراکنش‌های آنها به بلاکچین منتقل ‌شوند و یک سازمان خودگران غیرمتمرکز (DAO) هم برای مشارکت کاربران در مدیریت و بهبود بیشتر بازی، ایجاد خواهد شد.

تیم AMAZY همچنین قصد دارد کفش‌های NFT انحصاری تولید کند که برخی از آنها با همکاری افراد مشهور عرضه خواهند شد. در واقع، این NFTها یک کپی دیجیتال از نمونه‌های فیزیکی خواهند بود که توسط یک فرد مشهور پوشیده شده است و به این ترتیب، سطح جدیدی از ارتباط با طرفداران هم ایجاد می‌شود.

چگونه می توانم وارد لیست سفید AMAZY شوم؟

رقابت برای ورود به لیست سفید اکنون باز است! دسترسی به لیست سفید یک فرصت تضمین شده برای برنده شدن یک جعبه با مربیان NFT AMAZY در تاریخ مشخصی است.

لیست سفید به کسانی تعلق می گیرد که به پروژه کمک می کنند و در ساختن جامعه شرکت می کنند.
3 راه برای انجام این کار وجود دارد:

  1. محتوای مرتبط با AMAZY تولید کنید. برای انجام این کار، باید اثر را در شبکه اجتماعی خود یا در فید ویژه Discord در دسته بندی های زیر منتشر کنید:

1.🤪▸emoji-stickers – احساسات و برچسب
2. 🎨▸ تکنیک و هنر
3. 🎭▸میم ها
4. 🎥▸ویدئو سرگرم کننده
5. 🎓▸تصویری – فیلم آموزشی
6. 🎥▸صوتی سرگرمی
7. 🎓▸صوت استودیو – صوت آموزشی
8. 📋▸مقالات و نظرات
9. 🪂▸فعالیت های آفلاین
10.💡▸ایده ها

2 با ذکر AMAZY در رسانه های اجتماعی خود، پست کردن اخبار، بررسی ها، پست های مجدد – هر محتوایی که AMAZY را برجسته می کند و به انتشار بیشتر رسانه ای کمک می کند، پروژه را تبلیغ کنید.

شبکه های اجتماعی که می توانید در آنها فعال باشید:

1. پست های تلگرام و بازنشر
2. فعالیت ها، پست ها و بازنشرها را ناسازگاری کنید.
3. ویدیوهای TikTok
4. پست ها و استوری های اینستاگرام
5. پست ها و بازنشر توییتر
6. پست ها و ویدیوهای یوتیوب

3. برای پروژه مفید باشید.

به تیم کمک کنید، در توسعه کمک کنید، منابع لازم و ایده های توسعه را به اشتراک بگذارید.

اگر یکی از این شرایط را داشته باشید، واجد شرایط عضویت در WHITELIST خواهید بود.

برای قرار گرفتن در لیست سفید، باید فرم درخواست را پر کنید و با پیوست کردن پیوندی به کار خود، در مورد مشارکت خود به ما بگویید. می توانید کار خود را در شبکه اجتماعی خود یا در فید اختصاصی Discord 💎AMAZY Allocation💎 پست کنید.

با این اوصاف، انجام تکالیف بیشتر، فعالیت بیشتر در شبکه های اجتماعی و کار با کیفیت، شانس قبولی شما را افزایش می دهد!

این فرم را پر کنید و شانس حضور در لیست سفید را داشته باشید ⤵️

لینک فرم

حداکثر 5000 صندلی به لیست سفید اختصاص داده خواهد شد. آنها توسط کسانی که به پروژه کمک می کنند و در ساختن جامعه مشارکت می کنند.

موفق باشید.

نویسنده
مدیریت طراحی
مدیریت طراحی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *