ثبت برند - خدمات برندینگ متاوبز

برندینگ ؛ روشی تضمینی برای ماندگاری

اصلی ترین هدفی که برندینگ دنبال می کند، بیان داستان برند در خصوص محصولات و خدمات ارائه شده می باشد.

نگویید صاحب یک برند بزرگ هستید، اما با اصطلاحاتی همچون ثبت برند، برندینگ، خدمات برندینگ و… آشنایی ندارید که حسابی از دستتان دلخور می شویم. مگر می شود در دنیای پر فراز و نشیب امروز صاحب یک برند بود و برای ماندگاری آن تلاش نکرد؟! اصلا مگر ممکن است تمام وقت و سرمایه یک تیم صرف ساخت یک برند شود، اما برای ثبت آن در ذهن مخاطب هیچ تلاشی صورت نپذیرد؟!

خدمات سئو در راستای برندینگ در مجموعه متاوبز

اگر تا به امروز به هر دلیلی کوتاهی کرده اید، دیگر بس است. نگذارید لجام بازار افسار گسیخته از دستتان رها شود که رقبا منتظر یک اشتباه کوچک از سوی شما هستند تا از میدان رقابت بیرونتان کنند. ماندگاری در ذهن مخاطب رمز موفقیت برند شما است. نیازی نیست هزینه های هنگفتی صرف کنید تا در دل مخاطبان جا بگیرید. کافی است آگاهانه پیش رفته و هر آنچه در این مطلب می گوییم، به خاطر بسپارید.
از قدیم و ندیم گفته اند خشت اول گر نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج. پس حواستان باشد از کجا و چگونه شروع می کنید. یک شروع خوب و قدرتمندانه همه ماجرا است. نیازمند راهنمایی و کمک هستید؟! با جان و دل در خدمت رسانی به شما حاضریم!

آماده اید اصلی ترین مفاهیم برندینگ را با هم مرور کنیم؟! توضیح از ما، یادگیری و اقدام از شما. روی بودنمان تا آخر این مسیر حساب کنید.

برندینگ

تمام آنچه که بهتر درباره ی برندینگ بدانید.

برندینگ چیست؟

برندینگ که از آن تحت عنوان استراتژی برندسازی نیز یاد می شود، یکی از کاربردی ترین فعالیت هایی است که مدیریت برند انجام می دهد تا بدین ترتیب زمینه افزایش آگاهی از برند و تقویت جایگاه آن در ذهن مخاطبان فراهم شود. هنگامی که جایگاه یک برند تقویت می گردد، در واقع یک محصول، یک خدمت یا یک سازمان به جایگاه واقعی خود در ذهن مخاطب دست پیدا می کند.
همان طور که در جریان هستید، بازارهای امروزی پر شده اند از برندهای کوچک و بزرگی که برای ماندن در مسیر رقابت سخت تلاش می کنند. بی شک در این میان برندهای بزرگ راه طولانی تر و در عین حال دشوارتری را برای رسیدن به قله موفقیت در پیش دارند. چرا که با رقبای قَدَرتری رقابت می کنند. اگر برند شما هم به آن دسته از برندهایی تعلق دارد که برای ماندگاری و جاودانگی در ذهن مخاطبان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند، از برندینگ و اهمیت آن غافل نشوید.
یک متخصص برندسازی کاردان و همه چیز بلد بهترین استراتژی های برندینگ را برای موفقیت برند شما تعریف و تدوین می کند. چنین شخصی شانه به شانه شما خواهد آمد تا در روزهای سختتان جای خالی یک حامی پروپاقرص را احساس نکنید!

خدمات برندینگ

خدمات برندینگی که در مجموعه متاوبز توسط تیم متخصص و حرفه ای آن ارائه میشود.

شاید این سوال ذهنتان را به خود درگیر کرده باشد که یک شرکت ثبت برند چه خدماتی را ارائه می دهد؟ در واقع خدمات برندینگ که راه محبوبیت و معروفیت برند شما را هموار می سازند، چه خدماتی هستند؟ ما این جاییم تا شما را با خدمات بی نظیرمان آشنا کنیم.

درخواست برندینگ از شما؛ خلق شاهکاری فراموش نشدنی از ما!

1. طراحی لوگوی حرفه ای

یک لوگوی حرفه ای می تواند بخش قابل توجهی از معرفی برند شما را به دوش بکشد. ما با ارائه بهترین و حرفه ای ترین لوگوها شما را در این مسیر یاری خواهیم کرد.

2. نوشتن پیام برند

این کار اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد، اما نیازمند تخصص و مهارت است. ما در چند کلمه کوتاه پیام شما را به مخاطبانتان منتقل خواهیم کرد. مختصر اما مفید!

3. انتخاب نام برند

نام برند باید به گونه ای انتخاب شود که تمام جنبه های کسب و کار شما را در بر بگیرد. اگرچه شما در انتخاب نام برندتان مختارید، اما می توانید با سپردن این کار به ما شاهد یک موفقیت عظیم باشید. به ما اعتماد کنید. با نهایت افتخار پاسخگوی اعتمادتان خواهیم بود!

4.خلق صدای برند

اگر می خواهید صدای برندتان را به گوش همگان برسانید، تنها کافی است ما را در جریان بگذارید. صدای برند شما معرف برندتان است. این صدا را در تمام مطالب نوشتاری و عوامل تصویری کسب و کارتان طنین انداز کنید!

5.تگ لاین

تگ لاین از دیگر خدمات برندینگ ارائه شده از سوی ما است. برای آن دسته از افرادی که با تگ لاین آشنایی ندارند، می گوییم که تگ لاین عبارتی کوتاه است که در حوزه برندسازی مورد استفاده قرار می گیرد. این عبارت باید به گونه ای انتخاب شود که در عین برخورداری از معنا و مفهوم مناسب و پایدار، قابل به یادسپاری باشد. این عبارت باید حاوی جوهر وجودی برند شما بوده و مخاطب را با شما و کسب و کارتان آشنا کند.

6.استاندارد سازی عناصر بازاریابی

استفاده از قالب های مشخص برای بازاریابی از دیگر خدمات برندینگ است. استفاده از طرح بندی و رنگ های ثابت به جای طرح های شلوغ و سردرگم کننده بهتر خواهد بود. انجام این امر مهم را نیز به ما واگذار کنید! شک نداریم که از نتیجه به دست آمده شگفت زده خواهید شد!

هدف برندینگ

مشتریانتان همان گونه از شما یاد می کنند که شما خودتان را معرفی کرده اید. 

فراموش نکنید مشتریانتان همان گونه از شما یاد می کنند که شما خودتان را معرفی کرده اید. پس سعی کنید خود را به نحوی معرفی کنید که شایسته آنید. اصلی ترین هدفی که برندینگ دنبال می کند، بیان داستان برند در خصوص محصولات و خدمات ارائه شده می باشد. در واقع برندینگ از تکنیک های ثبت برند و برندسازی استفاده کرده و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند ضمن مدیریت انتظارات مشتریان، این انتظارات را جهت دهی کند.

به یاد داشته باشید که هرچه قدرت به یادسپاری برند در ذهن مخاطبان را افزایش دهید، ماندگارتر خواهید بود. این یکی از اصلی ترین وجوه تمایز میان شما و رقیبانتان است. در واقع برند شما همان هویت شما است. این شما هستید که تعیین می کنید دیگران شما، سازمان، محصولات و خدماتتان را چگونه بشناسند. پس به گونه ای خود و کسب و کارتان را معرفی کنید که هیچ سوالی اعم از چرا، چگونه، کجا، چه چیزی و… در ذهن مخاطب باقی نماند. برندینگ طلایی ترین فرصتی است که برای تبلیغ در اختیار دارید. پس با انتخاب یک تیم مجرب ارائه دهنده خدمات برندینگ این فرصت را نسوزانید!

اهمیت ثبت شرکت و برند

برندینگ نوعی بازاریابی است که شما را از رقیبانتان متمایز می کند.

اگر اهل بازاریابی باشید، حتما تا به اینجا متوجه شده اید که برندینگ نوعی بازاریابی است که شما را از رقیبانتان متمایز می کند. برندینگ علاوه بر این که موجب ثبت برند در ذهن مخاطب می شود، زمینه ای را فراهم می سازد که مشتریان بتوانند سطح توقعات خود را با کسب و کار هماهنگ کنند.
ثبت برند ارزش کسب و کار شما را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد. برای کسب ارزش از هیچ تلاشی فروگذار نکنید!
برندینگ قوی مشتریان زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ثبت برند می تواند اعتبار عمومی کسب و کار شما را افزایش داده و زمینه اعتماد مشتریان به شما را مهیا کند. شما با ثبت برند، برندتان را به درستی پایه گذاری کنید. مابقی ماجرا را به تبلیغات پر بازده دهان به دهان بسپارید!
موارد فوق الذکر تنها نمونه هایی از کمالات و جمالات بی مثال برندینگ و ثبت برند است. آیا هنوز هم برای استفاده از خدمات برندینگ دو دل هستید؟

هزینه ثبت برند

هزینه ای که بابت ثبت برند می پردازید، در واقع سرمایه گذاری بلند مدتی است که برای موفقیت برندتان انجام می دهید. پس با دیدن قیمت خدمات برندینگ نگرانی به دل راه ندهید که به زودی هزینه صرف شده به همراه سود شگفت انگیز آن به جیبتان باز خواهد گشت!

شرکت ثبت برند

اگرچه شرکت های زیادی در زمینه ثبت نام تجاری و برند و ثبت برند جهانی فعالیت می کنند، اما این موضوع که شما کدام شرکت را برای درخواست برندینگ انتخاب نمایید، بسیار حائز اهمیت است. با انتخاب درست شرکت ثبت برند نصف مسیر موفقیت را طی کرده اید. مابقی مسیر را به متخصصان همان شرکت بسپارید!

چه انتخابی طلایی تر از متا وبز؟! از اعتمادتان پشیمان نخواهید شد!

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما پیرامون برندینگ

درخواست خدمات

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم

نظرات و دیدگاه ها

دیدگاه ها و سوالاتتان را با ما در میان بگذراید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس

شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9 الی 19)

واتساپ

پشتیبانی 24 ساعته

تلگرام

پشتیبانی 24 ساعته